Skocz do zawartości

Zdjęcie

Homecloud PRO

Homecloud PRO tak się nazywają

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

Homecloud PRO

#1 sreg

sreg

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 41 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 16:58

Hej 

Do streamingu potrzebowałem serwera pod aplikację i skrypty, skusiła mnie oferta Home Cloud PRO. Jak sama nazwa wskazuje serwery pro... Jednak nie dajcie się nabrać na te magiczne słowa PRO.... 

Dlaczego ? Uruchomiłem serwer, zainstalowałem skrypty i 10.02.2016 chciałem przeprowadzić sktreaming. Podczas testów w dniu streamu okazało się że serwer nie jest dostępny jak i nie ma możliwość zalogowania się do panelu etc.   I taka sytuacja była przez 40-50 minut. Pomyślałem ok, zdarza się ważne, że przed startem live streamingu serwer się podniósł i nie wyłączył przez czas trwania. Ale dziś to był szok :) Od 09.00 serwery były dostępne, ale komunikacja z nimi, zwiększanie zasobów czy też inne operacje były niedostępne, pokazywał się komunikat w trakcie zmian (pytanie czy się wyłączy, czy przetrwa :)).A dziś kolejny live streaming.  Komunikacja z ich obsługą Klienta to 40 minut na telefonie, do tego nadal brak odpowiedzi na zgłoszenie awarii.  Wiem, że każdemu wszystko może się zdarzyć, ale czemu im tak często. Równocześnie korzystam z droższego rozwiązania jakim jest  Amazona i od 4 lat nie spotkałem się z takimi problemami. Piszę to bardziej ku przestrodze - być może jeszcze nie czas na HomeCloud PRO :)

PS

Informacyjnie po godzinie 16.00 można działać na tych serwerach. 

Edytowany przez sreg, 22 marzec 2016 - 17:02.

• 0

#2 kori

kori

tibiawt.pl

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 postów
  • Imię:Sławek

Napisany 22 marzec 2016 - 18:02

tyle sie pisze na forum że home to badziew, wystarczyło poczytać

• 1

#3 wojtekd

wojtekd

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 11 postów
  • Firma:Nadaje.com
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Dalętka

Napisany 22 marzec 2016 - 20:06

Ale dziś to był szok :) Od 09.00 serwery były dostępne, ale komunikacja z nimi, zwiększanie zasobów czy też inne operacje były niedostępne, pokazywał się komunikat w trakcie zmian (pytanie czy się wyłączy, czy przetrwa :)).A dziś kolejny live streaming.  Komunikacja z ich obsługą Klienta to 40 minut na telefonie, do tego nadal brak odpowiedzi na zgłoszenie awarii.

Dzień dobry,
W przypadku transmisji dużych eventów gdy produkcja video z kilkoma kamerzystami i na przykłąd nagraniem koncertu kosztuje 10 000 zł  nie może  być watpliwości że streaming video zadziała.
Dlatego firma Nadaje broadcasting stworzyła usługę Video Streams, w ramach której można wykupić serwer do stremingu audio lub video nawet na jeden dzień. Ponadto można bezpłatnie przetestować przez 14 dni (z limitem 5 widzów). Zapraszam do założenia konta pod adresem:

Edytowany przez wojtekd, 22 marzec 2016 - 20:08.

• 0

#4 Misiek08

Misiek08

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 23 marzec 2016 - 02:48

Mam w stopce, ale napiszę też post, bo nie każdy przegląda całe forum - dostarczam rozwiązania (najczęściej spersonalizowane) pod streaming. Cennik jako taki mam ustalony, jednak realizuję to jako osoba prywatna. Taniej niż Amazon, taniej niż nadaje, bo dorzucam tylko prowizję za zarządzanie całością, a nie jak reszta 500% kosztów serwerów, transferu i jeszcze ogromne prowizje.

Co do Amazona, to do słowa "droższe" polecam zawsze dopisać przedrostek "naj".

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników