Skocz do zawartości
DMatii

Wróćcie do Home Cloud ;-))

Polecane posty

 

Co jak gdzie? Bo nie rozumiem do końca Twojego przekazu - to był cytat czy jak? :)

Rzesza naszych zadowolonych klientów poszerza się z dnia na dzień i zdecydowanie jest ich więcej niż dwóch :-)

 

Oj tam , już się nie chwal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

 

Oj tam , już się nie chwal ;)

 

Moja firma w przyszłym roku będzie już pełnoletnia więc daleko mi od szczeniackich zagrywek :-)

Wykres wzrostu klientów / przychodów / dochodów jest u nas od wielu lat liniowy / wzrostowy we właściwym kierunku. Nie wiem, czy powoli nie stajemy się na rynku najstarszą polską firma hostingową. Musimy to kiedyś zbadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Widzę, że Filipsiu wykorzystał sytuację aby założyć "coś" swojego :ph34r:

 

Normalne ;)

Coś nie daje rady lub działa niepoprawnie konkurencja rusza do akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem ostatnio zaglądać na forum bo nie mam czasu 5 min wczytywać każdy temat - strata czasu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie naprawili WHT!

Ale znając życie, samo się naprawiło. :D

 

 

o to chyba webhostingzone.pl padnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Pewnie, że się samo naprawiło bo nigdy nie było zepsute tylko beyondowe łącza są tragiczne.

 

Z t-mobile i orange nigdy nie miałem problemów innych niż ataki, o których informowałem. Ostatnio 19Gbps powiem tylko tyle, że osoby, które to robią są najgorszym sortem. Po prostu cienkie dupy i niech się cieszą nietykalnością, kiedyś się skończy. Życzę im wszystkiego najgorszego w życiu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Pewnie, że się samo naprawiło bo nigdy nie było zepsute tylko beyondowe łącza są tragiczne.

 

Z t-mobile i orange nigdy nie miałem problemów innych niż ataki, o których informowałem. Ostatnio 19Gbps powiem tylko tyle, że osoby, które to robią są najgorszym sortem. Po prostu cienkie dupy i niech się cieszą nietykalnością, kiedyś się skończy. Życzę im wszystkiego najgorszego w życiu.

 

 

 

Ja i w play'u i w orange widziałem to samo....

 

Znaczy się, to był flood? Na samo wht, inną stroną na maszynie czy całą infrastrukturę?

 

Z ciekawości pytam. Chyba czas aby polscy providerzy w końcu dorośli i otworzyli oczy na to co się dzieje oferując: a) niższe ceny łącza b) większe rurki c) większą kontrolę na stykach

 

P.S. Jeżeli to był flood to może warto byłoby schować wht za cf'em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tak, za chwilę schowam bo nie ma innego wyjścia. Tak ataki są na IP wht (ma swoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiesz ja mając orange w domu kolega nawet ze zwykłego modemu gsm potrafi mi z ddosowac IP tak że wyjdzie co 20 pakiet a wpadnie co 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

za 200 usd/msc to powinno całkiem dobrze ale jeszcze trzeba schować pocztę. Sama strona to nie jest wielki problem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 200 usd/msc to powinno całkiem dobrze ale jeszcze trzeba schować pocztę. Sama strona to nie jest wielki problem.

 

Do wysyłki poczty użyj może, np. http://emailabs.pl/

12 000 maili miesięcznie jest za darmo, a forum aż tylu chyba nie wysyła?

Edytowano przez Desavil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

za 200 usd/msc to powinno całkiem dobrze ale jeszcze trzeba schować pocztę. Sama strona to nie jest wielki problem.

 

 

 

Tomek z sixwishlist coś wymyślił z pocztą do maskowania przez CF. Możesz zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wymyślił, bo wydaje mi się, że widziałem tę domenę na sprzedaż ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woah!

WHT nareszcie śmiga! (mam nadzieję że tak pozostanie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 200 usd/msc to powinno całkiem dobrze ale jeszcze trzeba schować pocztę. Sama strona to nie jest wielki problem.

 

 

 

Może warto zacząć od pakietu PRO? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów się przestał ładować portal WHT z boku i znów 20 sek na załadowanie się strony potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A prócz tego dzisiaj kilka razy padało forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Tak, to z całą pewnością ma związek z "Portalem WHT", jak już koledzy wcześniej zauważyli. @Bartek - przenieś to tak żeby ładowało się (lub nie) AJAXowo i tyle, skoro wprowadza niepotrzebnie takie opóźnienia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się samo naprawiło bo nigdy nie było zepsute tylko beyondowe łącza są tragiczne.

 

Z t-mobile i orange nigdy nie miałem problemów innych niż ataki, o których informowałem. Ostatnio 19Gbps powiem tylko tyle, że osoby, które to robią są najgorszym sortem. Po prostu cienkie dupy i niech się cieszą nietykalnością, kiedyś się skończy. Życzę im wszystkiego najgorszego w życiu.

 

 

 

 

Chyba się jednak nie naprawiło wsio, wejdź na ocenianie hosta:

 

http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/316-zenbox-pl/

 

 

tylko beyondowe łącza są tragiczne

 

 

 

No to masz pecha z tym stanem zen, 4 bodajże mieszkanko i kicha. I do tego co chwila Was ddosują? Ściemą to pachnie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×