Skocz do zawartości
DMatii

Wróćcie do Home Cloud ;-))

Polecane posty

@Bartosz może by tak przeprosić się z Home i WHT ponownie tam trzymać? Bo w ostatnich miesiącach na zenie chodzi tragicznie. No chyba, że mam pecha na wydajnościowe problemy trafiać ;-))

 

BTW wysypuje się top lista.

 

post-32594-0-35675100-1455893101_thumb.png

Edytowano przez DMatii (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu - może nie zauważyłeś ale to nie "support zena" tylko forum tematyczne gdzie twoje problemy nas tu nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

U mnie także forum się wczytuje około minuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu - może nie zauważyłeś ale to nie "support zena" tylko forum tematyczne gdzie twoje problemy nas tu nie interesują

 

 

Masz problem ze zrozumieniem treści czy pomyliłeś wątki dodając odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu - może nie zauważyłeś ale to nie "support zena" tylko forum tematyczne gdzie twoje problemy nas tu nie interesują

 

Wystarczy wczytać się w treść warningów i już na pierwszy rzut oka widać, że problem leży po stronie serwera a nie po stronie odwiedzającego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Nie no forum od jakiegoś czasu działa jak by serwery były zlokalizowane na farmie w Australii.

Dobrze by było coś z tym zrobić, bo trochę odstrasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Zen overselling? :P

Tyle firm tutaj to któraś na pewno pomoże zhostować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ładnie muli widać nie radzą sobie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto by było zainwestować w jakiś tani serwer dedykowany niż dalej brnąć w hostingi współdzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Albo schować za CloudFlare'em - to da dużo :)

 

Kilka ipboard'ów wsadziłem za CF'a i do dzisiaj mam spokój :)

 

I bynajmniej nie chodzi tutaj tylko o flood'y, ale o funkcjonalność cdn-like.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak 27 stycznia, tak i od wczoraj (18 lutego) począwszy od godziny 17:38 (czyli już prawie 24 godziny) na każde wyświetlenie strony na forum WHT czekać trzeba ok. 20-21 sekund.

 

Zapytania AJAXowe serwowane są bez takiej zwłoki. Stąd - tak jak poprzednio - moje podejrzenie skierowane jest na problem skryptu forum z dostępem do jakiegoś zewnętrznego źródła, a 'time-out' ustawiony jest właśnie na 20 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

@up

nom i może to być nawet głupio, źle podpisany w js'ie google analytics :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak 27 stycznia, tak i od wczoraj (18 lutego) począwszy od godziny 17:38 (czyli już prawie 24 godziny) na każde wyświetlenie strony na forum WHT czekać trzeba ok. 20-21 sekund.

 

Zapytania AJAXowe serwowane są bez takiej zwłoki. Stąd - tak jak poprzednio - moje podejrzenie skierowane jest na problem skryptu forum z dostępem do jakiegoś zewnętrznego źródła, a 'time-out' ustawiony jest właśnie na 20 sekund.

 

Zgadza się, nawet pingdom to potwierdza wykonując kilka testów (i nie tylko on) - http://tools.pingdom.com/fpt/#!/yZ63S/http://www.webhostingtalk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak 27 stycznia, tak i od wczoraj (18 lutego) począwszy od godziny 17:38 (czyli już prawie 24 godziny) na każde wyświetlenie strony na forum WHT czekać trzeba ok. 20-21 sekund.

 

Zapytania AJAXowe serwowane są bez takiej zwłoki. Stąd - tak jak poprzednio - moje podejrzenie skierowane jest na problem skryptu forum z dostępem do jakiegoś zewnętrznego źródła, a 'time-out' ustawiony jest właśnie na 20 sekund.

 

Spostrzegawczy :)

Potwierdzam, że jest dokładnie 20 sekund czekania, ani mniej ani więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

...działa jak by serwery były zlokalizowane na farmie w Australii.

 

Na fermie :D Farma serwerów być może dała by radę. Odszukałem poprzedni temat by w nim napisać, że forum jakoś ciężko działa, ale już zamknięto ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, kur*icy można dostać. Nawet za czasów modemów 56k było lepiej bo można było czytać treść zanim reszta strony się wczytała.

 

WHT jest nie do korzystania, ja sobie odstawiam na kilka dni dopóki ktoś czegoś nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widget "PORTAL WHT" się nie ładuje, i to pewnie przez to musimy czekać na timeout ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Potwierdzam, kur*icy można dostać. Nawet za czasów modemów 56k było lepiej bo można było czytać treść zanim reszta strony się wczytała.

 

WHT jest nie do korzystania, ja sobie odstawiam na kilka dni dopóki ktoś czegoś nie zrobi.

 

 

Obecnie z przykrością stwierdzam że mam za słabe nerwy na przeglądanie WHT.

 

 

Oj tam, oj tam....

 

It's not a bug, it's a feature!!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=XTTtkisylQw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Patryk dobrze zauważył, widget portalu pewnie dostaje timeouta. Na mobilce go nie ma i jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×