Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

2 serwery OVH VPS SSD 1

Polecane posty

na VPS z Public Cloud jest dostępne
-Centos 6 i 7

- Debian 7i 8

- Fedora 19 i 20

i Ubuntu 12.4 14.4 i 15.10

 

Na zwykłych VPS SSD

NNqFDef.png

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat.

Jak ogólnie oceniacie Public Cloud pod kątem stabilności? Będę stawiał infrastrukturę dla jednego klienta, cenowo i wydajnościowo na pierwszy rzut oka rewelacja.Podeślijcie jakieś opinie czy nie było np nieoczkiwanych restartów czy padów infrastruktury itp. Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam od 4 miesięcy 1 pad powyżej 6 h ( dostałem bonus 500 zł jako rekompensata ) a kilka po 20-30 min .

Ogólnie wydajność mniejsza niż serwera dedykowanego ale jak na początkowy etap projektów wystarczy.

Wydajność instancji HA ok zwykłego dyski ( 100 MB/s ) a SSD ok ( 250-300 MB/s ).

Polecam założyć zewnętrzy monitoring bo często coś się dzieje wystarczy zerknąć na prace.ovh.pl i upominać się jak piszą 99,999% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś by zapuścił fio na tych cloud z high performance volume? Jak tam z iopsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam.

Ja się przymierzam do wyprowadzki z OVH.

Aktualnie mam 4 vps (VPS SSD1) w rożnych lokalizacjach. Coś w październiku zaczęło się dziać na łączach.

Polski support niewiele może powiedzieć. Opiera się głównie na monitorach SLA.

A co mi po SLA (który może jest po ich stronie) jak ja i inni tracą dostęp do usług.

Przerwa w dostępie jest krótka ale ilość przerw zaczyna denerwować.

 

Czy ktoś ma podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat.

Jak ogólnie oceniacie Public Cloud pod kątem stabilności? Będę stawiał infrastrukturę dla jednego klienta, cenowo i wydajnościowo na pierwszy rzut oka rewelacja.Podeślijcie jakieś opinie czy nie było np nieoczkiwanych restartów czy padów infrastruktury itp. Będę wdzięczny.

Mam jedną instancję HG-7 strona która przyjmuje grafiki w dość dużych rozdzielczościach i generuje z nich PDFy. Działa niesamowicie dobrze i stabilnie, zero problemów od uruchomienia cały czas online tj. od 168 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×