Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Mam na imię Rafał i piszę jako przedstawiciel społeczności graczy.

Jesteśmy działającą od jakiegoś roku grupą ludzi którzy wzajemnie spędzają ze sobą czas na graniu. Z racji tego, że jest nas coraz więcej na nasz maleńki serwer ts3 stał maleńki a publiczne to cóż... śmietnik szukamy sponsora/partnera do utworzenia Serwera specjalnie dla nas.

 

Są wśród nas zapaleni gracze :

League of Legends (od diamentów po brązy)

CS:GO (Od globali po silvery)

Lanowa dywizja Hots-a

i wielu innych graczy.

Jednym z nas jest Christopher gość który stworzył to.https://www.youtube.com/watch?v=XTTzJwr8_nE

Jest wśród nas kilkoro streamerów czy osób próbujących swych sił w rozgrywkach LAN ale nie ma co sie oszukiwać w większości to zapaleńcy głodni kolejnych fragów. Szybko sie rozwijamy. Niedawno było 5 osób... Teraz to juz ponad 20 a społecznośc rosnie.

Szukamy Sponsora gotowego zafundować nam serwer jakiego nam trzeba.

Oferujemy miejsca na banery i hmm.... Czego sponsorze od nas oczekujesz? Napisz a zapewne sie dogadamy.

 

 

Pozdrawiam

 

Rantarus

Edytowano przez Rantarus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kilka osób a kilkanaście i z każdym dniem w zasadzie wszystko się rozwija. Korzystaliśmy z serwerów publicznych... Ale jak już zaznaczyłem to śmietniki. Szukamy czegoś dla siebie. Bazy gdzie możemy zbudować całą społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz tyle osób u siebie w wydającym się dojrzałym community, to nie możecie się zrzucić po złotówce?

 

Ja was mogę przyjąć na swój semi-prywatny serwer, ale na pewno nie będę tworzył nowego specjalnie dla określonej grupy - nikomu się to nie kalkuluje, firmy hostingowe płacą z własnej kieszeni na ATHP, a NPLowcy tacy jak ja nie rozdają serwerów, a co najwyżej wypożyczają kawałek swojej piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm napisz PW może coś uda się dla was zdziałać :) A może uda mi się złożyć dla was ciekawą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam serwer dla 64 osób postawiony na najtańszym serwerze vps w micro. Koszt 10zl plus licencja.

Darmowa to max 32 sloty.

Postawienie takiego ts to 20 min.

Rok temu też szukałem sponsora ale to na dłuższą metę nie ma sensu. W razie pytan pisz na pw pomogę bezinteresownie :)

32 sloty to 11zł miecha

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×