Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konfiguracja roundcube i przekierowanie poczty.

Konfiguracja roundcube i przekierowanie poczty. przekierowanie roundcube

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

Konfiguracja roundcube i przekierowanie poczty.

#1 tyszek

tyszek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 20:26

Witam!!

Potrzebuję pomocy z konfiguracji/instalacji roundcube i składników na serwerze.

Udało mi się zainstalować skrypt roundcube, ale potrzebuję zainstalować do niego filtry. Zainstalowałem "managesieve" i pojawiły mi się filtry w roundcube ale jest błąd "Nie można nawiązać połączenia z serwerem". Niestety tutaj moja widza odnośnie zaawansowanej konfiguracji serwera się kończy. Znalazłem w necie informacje że potrzeba zainstalowania jakiegoś pakietu ale kurde nawet nie wiem jak ;/

Ogólnie potrzebuję zrobić przekierowanie przychodzących maili na jakiś adres mailowy, z pozostawieniem kopii na serwerze. Niestety w panelu CPanel mam możliwość tylko przekierowania maili bez pozostawienia kopii.

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak odpalić te filtry lub jakieś inne rozwiązanie pozwalające na przekierowanie maili z pozostawieniem kopii??

Z góry dzięki wielkie za pomoc.

• 0

#2 Gość_mariaczi_*

Gość_mariaczi_*
  • Goście

Napisany 11 styczeń 2016 - 11:03

Dokończyć konfigurację managesieve albo bez sieve - skonfigurować Twoje MTA tak aby przesyłało wiadomości dalej pozostawiając kopię na serwerze.

• 0

#3 k-weeb

k-weeb

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 9 postów
  • Firma:KaBeo.pl

Napisany 26 kwiecień 2017 - 18:13

Witam.

Podłączę się do tematu. Czy ktoś znalazł jakieś rozwiązanie? Przy managesieve pojawiają się problemy z spf.

Pozdrawiam.

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: przekierowanie, roundcube

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników