Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Zlecę] identyfikacje problemu z Apache oraz optymalizacje konfiguracji Apache

[Zlecę] identyfikacje problemu z Apache oraz optymalizacje konfiguracji Apache Debian Apache

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

[Zlecę] identyfikacje problemu z Apache oraz optymalizacje konfiguracji Apache

#1 App2Perfect.com

App2Perfect.com

Często na forum

• Użytkownicy
  • 57 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 16:45

Witam,

zlecę optymalizację Apache na serwerze dedykowanym na Debianie oraz znalezienie błędu w konfiguracji Apache, który powoduje powolne ładowanie się stron.

Błąd pojawił się prawdopodobnie po instalacji memcached (ktory to moduł aktualnie nie jest nigdzie uzywany), byc moze jakies ustawienie Apache'a takze zostalo zmodyfikowane. Ludzie z serwerowni są niekompetentni (instalowali nam 4h phpmyadmina, potem kazalismy im przestac i nassz programista zrobil to w 10minut)

Pewne adresy URL ładują się bardzo wolno za pierwszym razem - od 7 do 30sec, mimo ze zapytania do mysqla sa bardzo szybkie (zadno nie wpada w mysql-slow.log)

Wiemy ze to nie wina kodu aplikacji, poniewaz revertowalismy z systemu git zmiany pod adresem developerskim sprzed 10dni i problem z wolnym wczytywaniem wystepuje nadal, zauwazony jest od dnia dzisiejszego a wczoraj w godzinach popołudniowych serwownia doinstalowywała nam na nasze zyczenie moduł memcached

Płacimy 30-50zł za godzinę tylko po zidentyfikowaniu i naprawieniu błędu

#2 malu

malu

Linux administrator

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1753 postów
  • Firma:NODEA
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Adach

Napisany 10 grudzień 2015 - 16:58

Mogę się tym zająć jutro z samego rana, bo dzisiaj już mam trochę zaplanowane. 
Koszt: 100zł netto za godzinę, płatne oczywiście dopiero po wykonaniu zlecenia i rozwiązaniu lub zidentyfikowaniu problemu. 

W razie czego zapraszam do kontaktu: (Tak wiem, że cena poza budżetem, ale w kwestii administracji trzeba brać pod uwagę, że czasami lepiej zapłacić komuś 100zł za godzinę niż innemu 100zł za dwie godziny) :)
tel: 723-176-427
e-mail: m.adach@vipower.pl

Edytowany przez malu, 10 grudzień 2015 - 17:00.

#3 Gość_patrys_*

Gość_patrys_*
  • Goście

Napisany 10 grudzień 2015 - 17:47

Płacimy 30-50zł za godzinę tylko po zidentyfikowaniu i naprawieniu błędu

Jeżeli tyle samo miała płacona serwerownia za świadczenie usług, to nie dziwi ich profesjonalizm.

W przypadku gdyby stawka miała się zwiększyć to zapraszam do kontaktu: a@netfs.pl

#4 Gość_Pokuć_*

Gość_Pokuć_*
  • Goście

Napisany 10 grudzień 2015 - 18:40

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi w zakresie administracji serwerem świadczone przez użytkownika @malu.

Pomoc z nietypowym problemem z winy nietypowego skryptu otrzymałem bardzo szybko, nie było sztucznego naciągania na dodatkowe godziny w zleceniu. Gorąco polecam :)

#5 Misiek08

Misiek08

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 03:06

Zapraszam do kontaktu pod adresem: creating.www@gmail.com. Kwota 50zł/h jest do zaakceptowania. Nie wystawię faktury, jestem freelancerem.

Płatne oczywiście jak się wszystko uda, w przeciwnym wypadku mówię co zauważyłem i sprawdziłem i zostawiam wszystko w stanie zastanym.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Debian, Apache

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników