Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kori

360 total security, antywirus z chin ciekawymi dodatkami

Polecane posty

dość szybki i mało zasobożerny antywirus z chin

 

wujas mial jednordzeniowca z 0.5gb (dolozylem juz dodatkowe 0.5)

avast przy tych 0.5GB zamulał, avira spowodowala uruchamianie komputera 15 minut

360 total security zamulił nieznacznie, naturalnie nie wiem jak ze skutecznoscia

jedno wiem że po avast ostatnio czyściłem 3 komputery i miały masę niepożądanego oprogramowania

 

 

windows 7 64, partycja 29.1GB, wolne 0.5GB, po czystce 3.2GB cennego miejsca, po dodatkowej kompresji wolne 8.1GB

 

dodatki do 360

- browser protection, czyli ochrona ustawienia domyślnej przegladarki, strony startowej i wyszukiwarki

- funkcja sandbox

- mozna doinstalowac ich firewalla

- speedup, optymalizacja sekcji startowych

- cleanup 1.2GB, ccleaner z enhancerem wykazywal mniej niz polowe tego

- system backup cleaner usunal mi 2.8gb, konsekwencją brak możliwości ich deinstalacji, wszystko śmiga więc nie miałem wątpliwości co zrobić

- disk compression, tu mialem pewne watpliwosci jakie obszary systemu kompresuje czy wszystkie czy tylko te mniej używane, wiadomo kompresja zamula, wykazał 30 992 pliki do kompresji

folder windows ma 98279 plikow wiec jestem dobrej myśli, że kompresja wprowadzona jest z rozsądkiem

kompresował to: winsxs, assembly, ehome, ime, inf, installer, microsoft.net, servicing, system32

system32\driverstore\filerepository, syswow64

program files, pliki od comodo i nvidii i pewnie inne ktorych nie zdazylem zauwazyc

 

 

niestety efekt czyszczenia dość zaśmieconego systemu okazał się błędem, po tych operacjach startuje tylko z bluescreenem i komunikatem:
*** stop: 0x0000007e

*** wofadk.sys

 

no cóż pierwszy test na innym komputerze, praktycznie czystym systemie nie spowodował takiego problemu, zatem narzędzi trzeba używać z rozwagą

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Czym właściwie jest ten temat?

Marketing szeptany? Oferta? Gorzkie żale? A może wpis z cyklu "drogi pamiętniczku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poczatku było zachwycenie i wypis zalet, żal pojawił się przy mocno zaśmieconym systemie, bo czyszczenie go rozwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry juz nie widzę twoich postów, twoim celem jest wylacznie nabijanie postów czego nie zamierzam popierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

To jakaś tragedia która spowoduje tu zaraz mocny offtopic.

 

@kori: spróbuj pisać może recenzje to jakiś branżowych portali czy czasopism.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×