Skocz do zawartości
ThisIsMyLife

Hosting pod bazę filmów na własny użytek - jaki?

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

Poszukuję hostingu z nielimitowaną przestrzenią jak i transferem (albo oba z bardzo dużą liczbą).

Hosting będzie służył mi jako baza filmów tylko i wyłącznie na mój własny użytek i nikt inny nie będzie miał do niego dostępu.

 

Dobrze by było jakby usługodawca godził się na takie praktyki, gdyż będą to pełnometrażowe filmy takie jak np: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona do których oczywiście nie mam praw autorskich, lecz będą one tylko i wyłącznie na mój użytek jako taka kopia zapasowa, także na to prawo mi pozwala.

 

Chciałem zaznaczyć, że te filmy będę chciał oglądać po przez stronę, którą postawię także na tym hostingu.

Jakby jeszcze ktoś gwarantował konkretną przepustowość łącza to bym się cieszył, lecz wiem, że nie mam na co liczyć jeżeli chodzi o hostingi.

Ceny miesięcznej raczej nie mam ustalonej, lecz chciałbym jak najniższe koszta, gdyż ten projekt jest prywatny ;)

Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam, skoro to jest na własny użytek i dalej przytoczyłeś zdanie dotyczące praw to po co chcesz umieszczać je na stronie skoro to tylko dla ciebie? Czysto teoretycznie jest możliwość utworzenia takiej usługi ale dostęp do niej będzie jedynie z adresu IP twojego komputera. Pasuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam, skoro to jest na własny użytek i dalej przytoczyłeś zdanie dotyczące praw to po co chcesz umieszczać je na stronie skoro to tylko dla ciebie? Czysto teoretycznie jest możliwość utworzenia takiej usługi ale dostęp do niej będzie jedynie z adresu IP twojego komputera. Pasuje? :)

Chciałem umieścić na stronie, gdyż nie zawsze korzystam z domowego internetu (poza tym mam zmienne IP).

Jak jestem w rozjazdach to też by się mi przydał dostęp do tej bazy, także dostęp przez jedno IP raczej odpada.

 

Stronę chciałem umieścić pod hasłem, także nikt oprócz mnie, by nie miał do tego dostępu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak zmienny adres IP, pójdziemy więc dalej i zamiast normalnego hasła użyjemy powiadomienia za pomocą SMS którego treścią będzie ciąg znaków do odblokowania strony. Czy numer telefonu również masz zmienny?

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak zmienny adres IP, pójdziemy więc dalej i zamiast normalnego hasła użyjemy powiadomienia za pomocą SMS którego treścią będzie ciąg znaków do odblokowania strony. Czy numer telefonu również masz zmienny?

 

:)

To już jest idealne rozwiązanie :)

Czy jest u was taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest idealne rozwiązanie :)

Czy jest u was taka możliwość?

 

Czy jest? Jest zawsze tylko pytanie po co masz tyle płacić. Skorzystaj po prostu z rozwiązań jakie oferuje np https://hubic.com/en/

 

Miłego dnia ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałeś coś również o stronie internetowej? Skoro dane będziesz trzymał na usługach typu Hubic to przy odpowiednim podejściu jesteś wstanie wygenerować link w formie ramki do umieszczenia na wspomnianej stronie. Wszystko zależy od twojej inwencji i zaangażowania. Sprowadza się to automatycznie do najtańszej usługi hostingowej i odpowiedniego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałeś coś również o stronie internetowej? Skoro dane będziesz trzymał na usługach typu Hubic to przy odpowiednim podejściu jesteś wstanie wygenerować link w formie ramki do umieszczenia na wspomnianej stronie. Wszystko zależy od twojej inwencji i zaangażowania. Sprowadza się to automatycznie do najtańszej usługi hostingowej i odpowiedniego kodu.

Tylko, że ja nie jestem jakiś doświadczonym webmasterem... jestem początkującym, ale nie zielonym, gdyż już parę stron stworzyłem.

 

Moja pierwsza koncepcja była prosta i chciałem się jej trzymać.

1. Wchodzę na swoją stronę i wyskakuje mi formularz logowania.

2. Loguje się i moim oczom ujawnia się zrobiona ładnie graficznie strona, gdzie widnieje cała baza filmów w postaci okładek i nazwy filmów. Wszystko obok siebie (podobnie jak w Netflix'ie).

3. Wybieram dany film klikając w jego okładkę.

4. Otwiera mi się strona gdzie znajdę tylko odtwarzacz filmu i poniżej opis filmu.

5. Włączam film poprzez naciśnięcie w ikonkę PLAY na playerze.

6. Oglądam film.

 

Prosta koncepcja, której chciałem się trzymać dlatego chciałem wszystko umieścić na jednym hostingu.

 

PS: W hubic'u jest za duży przeskok między pakietami... 100GB a następny 10TB?

Edytowano przez ThisIsMyLife (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie jestem jakiś doświadczonym webmasterem... jestem początkującym, ale nie zielonym, gdyż już parę stron stworzyłem.

 

Moja pierwsza koncepcja była prosta i chciałem się jej trzymać.

1. Wchodzę na swoją stronę i wyskakuje mi formularz logowania.

2. Loguje się i moim oczom ujawnia się zrobiona ładnie graficznie strona, gdzie widnieje cała baza filmów w postaci okładek i nazwy filmów. Wszystko obok siebie (podobnie jak w Netflix'ie).

3. Wybieram dany film klikając w jego okładkę.

4. Otwiera mi się strona gdzie znajdę tylko odtwarzacz filmu i poniżej opis filmu.

5. Włączam film poprzez naciśnięcie w ikonkę PLAY na playerze.

6. Oglądam film.

 

Prosta koncepcja, której chciałem się trzymać dlatego chciałem wszystko umieścić na jednym hostingu.

 

PS: W hubic'u jest za duży przeskok między pakietami... 100GB a następny 10TB?

 

 

 

Tak na szybko znalezione:

 

https://emby.media/

http://emby.media/community/index.php?/topic/20198-guide-using-hubic-with-emby/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli używając Hubic i Emby będzie to działać tak, że instaluje na swoim hostingu dedykowaną aplikację Emby w wersji HTML, łącze hubic razem z Emby na hostingu po przez poradnik, który mi podałeś, tak?

 

Czy czasem ten poradnik nie jest dla systemu Linux?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli używając Hubic i Emby będzie to działać tak, że instaluje na swoim hostingu dedykowaną aplikację Emby w wersji HTML, łącze hubic razem z Emby na hostingu po przez poradnik, który mi podałeś, tak?

 

Czy czasem ten poradnik nie jest dla systemu Linux?

 

Czy czasem nie jest tak że mam znaleźć rozwiązanie, utworzyć profile ,zainstalować wszystko dla Ciebie i za Ciebie i jeszcze Tobie za to zapłacić?

 

To się chyba nazywa właśnie wiedza? :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czy czasem nie jest tak że mam znaleźć rozwiązanie, utworzyć profile ,zainstalować wszystko dla Ciebie i za Ciebie i jeszcze Tobie za to zapłacić?

 

To się chyba nazywa właśnie wiedza? :P

 

A za taką Twoją wiedzę i wykonanie ile bym musiał zapłacić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BlazingFast.io - prosimy o kontakt z supportem, wydaje mi się, że spokojnie dostosujemy odpowiednią ofertę do Pańskich wymagań, brakuje nam tylko oscylacyjnych wartości zużycia transferu i powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×