Skocz do zawartości
bart33

Hosting zagraniczny pod Wordpressa - 50k UU/m-c

Polecane posty

:) Ech, Panowie, nie ułatwiacie sprawy. Zamiast mi jeden z drugim powiedzieć, co nie gra u konkurencji, to utrudniacie wybór ;)

 

 

Praktycznie wszystko jest to samo (w teorii w każdej firmie), jest minimalna różnica cen ze względu na lokalizację serwerów, zastosowanego sprzętu, oprogramowania, szybkości supportu, czy targecie danej firmy. Nasza firma nie jest ustawiona na tzw masówkę (zresztą Tomka firmą chyba również nie), tak więc nasze ceny są trochę wyższe bo celujemy po prostu w innego klienta i takich klientów obsługujemy. Mamy klientów można powiedzieć z całego świata, np USA, UK, Polski, nawet jednego z Japonii.

 

Przy normalnym użytkowaniu serwera nie zobaczysz różnicy w działaniu strony, są to tak minimalne wartości, że będąc gdziekolwiek na terenie Europy nie ma dla Ciebie w zasadzie znaczenia gdzie masz zakupiony serwer, dopiero odbiorca w Ameryce mógłby mieć troszkę wolniejsze ładowanie Twojej strony ze względu na odległość, ale też nie aż tak tragiczne (różnica może 2 sekund).

 

Tak więc musisz się zastanowić czego konkretnie chcesz i na co Ciebie stać.

Naprawdę trudno Ci doradzić w tym przypadku nie znając dokładnego celu migracji z Home do innej firmy.

żebym nie wpadł z deszczu pod rynnę w kwestii szybkości działania strony

 

 

Wprawdzie nie oferujemy okresu testowego dla naszych klientów, po prostu nie ma takiej potrzeby, potencjalni klienci u nas kierują się głównie naszą marką i napisałbym tam: walą jak w dym bez problemu, możemy jednak Tobie zaoferować 2 tygodnie testów na serwerze Neptune (UK), będziesz mógł się zapoznać z supportem i naszym teamem oraz poznać panel, system monitoringu i działanie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, bo na home mam Plesk, a na MZone jest (o ile dobrze sprawdziłem) CPanel. Czytałem, że migracja między nimi jest piekielnie trudna... To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, bo na home mam Plesk, a na MZone jest (o ile dobrze sprawdziłem) CPanel. Czytałem, że migracja między nimi jest piekielnie trudna... To prawda?

Nie jest trudna , nawet bym powiedział że bardzo łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u Tomka kilka WP co prawda ze znacznie mniejszym ruchem niż Twój ale zdecydowanie mogę polecić! Niedługo stuknie rok odkąd przeniosłem się z linuxpl. Przez ten czas w zasadzie żadnych problemów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, bo na home mam Plesk, a na MZone jest (o ile dobrze sprawdziłem) CPanel. Czytałem, że migracja między nimi jest piekielnie trudna... To prawda?

 

U nas jest Directadmin, nie WHM/cPanel tylko na indywidualne zamówienia dla serwerów prywatnych.

Migracja nie powinna Ci sprawić problemu, w necie jest wiele poradników jak to zrobić, ale na pewno masz Plesk, nie jest to czasem ich autorski panel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jestem zielony w tym temacie... Czytałem tylko, że migracja między Plesk a CPanel jest skomplikowana.

 

Tu nie ma co gdybać przecież ktoś od Irka pomoże tobie przenieść jeżeli kupisz usługę bez okresu testowego. Zresztą szczegóły możesz ustalić droga mailową bez rozpisywania monologów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie robiłeś tego nigdy będzie to dla Ciebie nie małym problemem, co nie znaczy, że nie jesteś tego zrobić samodzielnie.

 

Przy płatności rocznej migrujemy bezpłatnie strony klienta do wielkości 1GB, większe strony już odpłatnie.

Nie wiem jak to jest u Tomka, zapytaj, Tomek jest elastyczny (my niestety trochę mniej ;) ), więc może przeniesie Ci nawet większą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jestem zielony w tym temacie... Czytałem tylko, że migracja między Plesk a CPanel jest skomplikowana.

 

Migracja usługi: http://sixwishlist.com/free-hosting-migration/

 

My tylko operujemy na panelu Plesk 12 w dowolnej wersji językowej ale również nie udzielamy okresu testowego i wykonujemy migracje usług wliczoną w cenę dla tego pakietu. MZone daje Tobie okres testowy lecz jedynie po opłacenie na rok usługi może migrować twoje strony za darmo.

Jednym słowem już zupełnie na koniec skorzystaj proszę z usługi od MZone, opłać na rok i ciesz się że znalazłeś nowy "home (dom)" dla twoich stron internetowych. Niestety przepraszam ale nie jestem wstanie po prostu pomóc na obecną chwilę a kontynuacja w formie zachwalania czegoś co jest doskonałe w obu firmach nie ma najmniejszego sensu. Więc życzę po prostu powodzenia.

 

Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×