Skocz do zawartości
vorren

ftp pod backup

Polecane posty

Cześć Wam

Szukam miejsca (około 100GB).

 

Zastosowanie: backup (konfigurowany z DA).

Propozycje z grupy BH odpadają, ze względu na to, że serwer mam w netDC

 

Transfer jaki wygeneruję to około 2TB (około 70GB/dobę).

 

p.s.

Współpraca z netdc dobrze się układa (korzystam z dedykowanego, zarządzanego) - a co. Niech pochwalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 120zł rocznie za 100GB powierzchni /transfer nielimitowany. Zarządzanie usługa bezpośrednio z naszego panelu. Jak odpowiada to pisz na tom@sixwishlist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Time4VPS.eu - 51 PLN / rok za 500 GB na normalnym VPS :)

Mnie tam wychodzi przy:

CPU 0.5

RAM 512

Storage 100GB

Bandwidth: 2TB

 

5.85€ / miesiąc przy rocznej opłacie

 

edit:

ok. mam. Nie trzeba budować swojego własnego, można wybrać z gotowych i cena faktycznie jest inna.

Edytowano przez vorren (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jakie to ma znaczenie? :P

 

Myślę że ma! Trzymanie danych w takiej lokalizacji jest lekko co najmniej dziwne. VPS-a trzeba konfigurować i zabezpieczyć. Dodatkowo dochodzi ograniczenie transferu i sama rurka która w naszym przypadku wynosi 1Gbps. Do tego dochodzi przyjazny panel zarządzania i statystyki.

 

Backup na Litwie, dobre.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze - on szuka serwera który ma dostep via ftp by mógł sobie z poziomu da zrobic kopie i je tam wysyłać, wiec tu nie trzeba DA.

 

SiXwishlist - a co jest takiego złego w Litwie? Bo sam jestem ciekawy konkretnych argumentów czemu odradzasz tą lokalizacje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na VPS ma o wiele więcej możliwości niż ze zwykłym FTP. Rurka 450 Mbps pewnie zamknie port w maszynie z DA.

 

Jeśli chodzi o wybór lepsze/gorsze, to autor tematu zdecyduje co wybrać.

 

Co jest złego w litewskiej lokalizacji?

 

Edyta: Autorze, możesz zagadać do Behemotha - wprowadzili serwerki na Banana Pi i dyskami 500 GB za 30 PLN ;)

Edytowano przez Bartosz Z (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze - on szuka serwera który ma dostep via ftp by mógł sobie z poziomu da zrobic kopie i je tam wysyłać, wiec tu nie trzeba DA.

 

SiXwishlist - a co jest takiego złego w Litwie? Bo sam jestem ciekawy konkretnych argumentów czemu odradzasz tą lokalizacje.

 

 

Nie posądzam ale znam przypadki fruwających danych po sieci ponieważ wylądowały w tej części świata. Osobiście również miałem sytuację bez wymieniania nazwy firmy w podobnej lokalizacji gdzie poleciała baza danych z jednego forum. Forum się przeniosło gdzie indziej i jakimś cudem w starej lokalizacji pojawiło się identyczne w bardzo podobnej domenie internetowej. Takie czary mary. Nigdy nie kupię tam żadnego serwera, VPS-a czy domeny dla świętego własnego spokoju,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Co jak co ale trzeba się zgodzić z faktem że za naszą wschodnią granicą internet przyjmuje nieco odmienny stan :)

W przypadku litwy może dochodzić jeszcze kwestia ich niechęci do nas, zwyczajnie mają kompleksy i nas nie lubią, więc robienie pod górkę czy celowe niedopatrzenie jest tam jak najbardziej możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale trzeba się zgodzić z faktem że za naszą wschodnią granicą internet przyjmuje nieco odmienny stan :)

Nie generalizuj. Łotwa, Litwa czy Estonia to zupełnie inne kraje niż Ukraina czy Rosja. A akurat wspomniany time4vps podchodzi mega bardziej rygorystycznie do zawartości serwerów niż niejedna zachodnia serwerownia z online czy ovh na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×