Skocz do zawartości
MaTyyy

Serwer VPS/Dedyk pod stronę z dużą ilością zapytań

Polecane posty

Witam, poszukuję serwer z dyskiem SSD pod stronę na której jest 40-130 osób online i każdy z tych użytkowników generuje około 7 zapytań do bazy MySQL. Aktualnie jadę na serwerze z DigitalOcean (1GB ram, 30 SSD), ale zaczyna mi brakować ramu, a obciążenie procesora jest w granicach 70%. Na serwerze będzie uruchomiona jeszcze aplikacja Node.JS, która będzie integralną częścią strony(dodawanie rekordów do bazy).

 

Ktoś coś proponuje? Dysk przydałby się minimum 25 SSD, resztę parametrów liczę, że pomożecie mi dobrać :)

 

Nie jestem w stanie przewidzieć ile taki serwer może kosztować, więc maksymalny budżet stawiam na 50-70 zł, ale liczę, że będzie mniej.

 

 

Da radę?

Edytowano przez MaTyyy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MZone nie widzę nic interesującego w ofercie(może źle patrzę?;) ). Hekko VPS za 70 zł 2 gb ramu to chyba odrobinę przy dużo :/ Tiktalik muszę obczaić będąc na komputerze, bo ich strona mobilna jest całkowicie nie zrozumiała dla mnie("Każdy Std Unit posiada 1 GB pamięci RAM i moc procesora porównywalną do 1000MHz" = 8 Std Unit = 8 GB RAM i 8 GHz procesor za 71.34 zł?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W MZone masz zdecydowanie lepszą jakość usługi i obsługi, to jest bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję serwer z dyskiem SSD pod stronę na której jest 40-130 osób online i każdy z tych użytkowników generuje około 7 zapytań do bazy MySQL. Aktualnie jadę na serwerze z DigitalOcean (1GB ram, 30 SSD), ale zaczyna mi brakować ramu, a obciążenie procesora jest w granicach 70%. Na serwerze będzie uruchomiona jeszcze aplikacja Node.JS, która będzie integralną częścią strony(dodawanie rekordów do bazy).

 

Ktoś coś proponuje? Dysk przydałby się minimum 25 SSD, resztę parametrów liczę, że pomożecie mi dobrać :)

 

Nie jestem w stanie przewidzieć ile taki serwer może kosztować, więc maksymalny budżet stawiam na 50-70 zł, ale liczę, że będzie mniej.

 

 

Da radę?

 

Ile chcesz przeznaczyć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Mogę ci zaoferować serwer:

 

Pojemność: 30 GB SSD

Ram: 4 GB

CPU - 2 pełne rdzenie cpu

Transfer: bez limitu, port 50 mbit

1 ipv4

samodzielna administracja, openvz, panel start/stop/restart.

Cena: 70 PLN/miesiąc

 

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu na adres pomoc@biznes-host.pl.

 

Pozdrawiam

Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70zł maks, odpuść sobie 2 paczki czipsów, cukierków, papierosów(fuj) i masz wyższy pakiet w DO (firmę już masz sprawdzoną, więc nawet lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, poszukuję serwer z dyskiem SSD pod stronę na której jest 40-130 osób online i każdy z tych użytkowników generuje około 7 zapytań do bazy MySQL. Aktualnie jadę na serwerze z DigitalOcean (1GB ram, 30 SSD), ale zaczyna mi brakować ramu, a obciążenie procesora jest w granicach 70%. Na serwerze będzie uruchomiona jeszcze aplikacja Node.JS, która będzie integralną częścią strony(dodawanie rekordów do bazy).

 

Ktoś coś proponuje? Dysk przydałby się minimum 25 SSD, resztę parametrów liczę, że pomożecie mi dobrać :)

 

Nie jestem w stanie przewidzieć ile taki serwer może kosztować, więc maksymalny budżet stawiam na 50-70 zł, ale liczę, że będzie mniej.

 

 

Da radę?

 

ultimahost.pl ovz.4096MB

 

2 vCPU x 2,5 GHz
4 GB pamięci RAM
40 GB powierzchni
bez limitu transferu
69zł/mc (więc mieści sie w budżecie ;) ), ale jeśli opłacisz na dłuższy okres z góry to opłatę można obniżyć nawet o połowę z użyciem odpowiedniego kodu rabatowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

ultimahost.pl ovz.4096MB

 

2 vCPU x 2,5 GHz
4 GB pamięci RAM
40 GB powierzchni
bez limitu transferu
69zł/mc (więc mieści sie w budżecie ;) ), ale jeśli opłacisz na dłuższy okres z góry to opłatę można obniżyć nawet o połowę z użyciem odpowiedniego kodu rabatowego :-)

 

 

Transfer bez limitu ? Na jakim łączu bo chętnie zamówie takiego vpsa ale zaznaczam odrazu, że wykorzystam min 30 tb miesięcznie.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Transfer bez limitu ? Na jakim łączu bo chętnie zamówie takiego vpsa ale zaznaczam odrazu, że wykorzystam min 30 tb miesięcznie.

 

 

Pytaj usługodawcę, nie mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Transfer bez limitu ? Na jakim łączu bo chętnie zamówie takiego vpsa ale zaznaczam odrazu, że wykorzystam min 30 tb miesięcznie.

 

 

Witaj,

 

każdy serwer ma do dyspozycji 100mbps.

 

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×