Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aruba Cloud

Aruba Cloud

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
472 odpowiedzi na ten temat

Aruba Cloud

#461 Lokator

Lokator

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 871 postów

Napisany 05 październik 2017 - 18:47

Aruba Cloud, oferta 4zł/msc w PL trwa do 31.10.2017 - czy po zakupie w tym terminie późniejsze odnowienia vpsów są również w cenie 4zł/msc?

#462 Aruba Cloud

Aruba Cloud

Często na forum

• Firma Bronze
  • 73 postów
  • Firma:ArubaCloud
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Buczek

Napisany 06 październik 2017 - 18:31

Aruba Cloud, oferta 4zł/msc w PL trwa do 31.10.2017 - czy po zakupie w tym terminie późniejsze odnowienia vpsów są również w cenie 4zł/msc?

Witaj Lokator,

Cena pozostaje taka sama, tak długo jak usługa jest aktywna, także po zakończeniu promocji....

#463 qmesso

qmesso

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisany 14 październik 2017 - 22:33

hmm to czemu mi podaje 5 ojro?

#464 wiesiek

wiesiek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 16 październik 2017 - 11:24

Też się pod jarałem że jest otwarte polskie DC i postanowiłem przetestować, więc wbiłem na aruba.com ze względu że mają tam obsługę płatności Paypal i kart kredytowych co mi pasuje, dotankowałem 1euro  wbijam w panel a tu zonk, polska lokalizacja 5euro :/ tyle to mi szkoda na testy :D

No i nie mam jak kupić więc 2 pytania czy planowana jest promka w angielskiej wersji serwisu i czy w polskiej planowane są nowe formy platnosci bo bidnie to tam wygląda.

#465 Aruba Cloud

Aruba Cloud

Często na forum

• Firma Bronze
  • 73 postów

Napisany 16 październik 2017 - 11:26

Witaj Wiesiek,

Planowane są nowe formy płatności na polskiej stronie. Zachęcamy jednak by po prostu zapłacić kartą te 4 PLN i przetestować na stronie. :)

Pozdrawiamy

ArubaCloud

#466 wiesiek

wiesiek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 17 październik 2017 - 14:32

Dzięki za odpowiedż ale ja tu nawet karty nie widzę, jest kilka wybranych banków i tradycyjny przekaz.

http://img.5v.pl/images/pic2017101.png

Jakoś ze 2 lata temu usiłowałem kupić serwer z chęcią zapłaty kartą bo mi się zawało że jeszcze kiedyś dawniej była taka możliwość, więc napisałem ticket gdzie i jak mam to zrobić kartą lub pp, to jakiś gościu zdziwiony mi odpisał że powinna być taka możliwość a później próbował zgonić na przelewy 24 że wycofali taka formę, co raczej też nie było prawdą w tym okresie kupowałem na mnintsie i też przez p24 i tam to było :D

#467 Pieka

Pieka

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 100 postów

Napisany 17 październik 2017 - 14:51

A jest planowana aktualizacja aplikacji na Androida? Brakuje w niej części DC, w tym również polskiego.

#468 Aruba Cloud

Aruba Cloud

Często na forum

• Firma Bronze
  • 73 postów

Napisany 23 październik 2017 - 14:30

A jest planowana aktualizacja aplikacji na Androida? Brakuje w niej części DC, w tym również polskiego.

Witaj Pieka,

Jak najbardziej planujemy aktualizację aplikacji o nowe DC w Polsce. Stay tuned

Pozdrawiamy

ArubaCloud

#469 Pieka

Pieka

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 100 postów

Napisany 23 październik 2017 - 15:47

W takim razie trzymam za słowo i czekam.
I dziękuję za odpowiedź.

#470 Pieka

Pieka

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 100 postów

Napisany 26 listopad 2017 - 22:31

Ktoś może korzysta z DirectAdmina + jakieś stronki na tym serwerze za 4 zł?

PS Czekam cały czas na aktualizację aplikacji.

Edytowany przez Pieka, 26 listopad 2017 - 22:32.

#471 nolimits

nolimits

Często na forum

• Użytkownicy
  • 70 postów
  • Firma:DragoBit Ltd

Napisany 03 grudzień 2017 - 18:25

w sumie słaby ten parametr mimo wszystko 1gb ram , za to sama cene mam vps z 8gb ram.

#472 obelix94

obelix94

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 15 postów
  • Firma:Gl-Art

Napisany 07 grudzień 2017 - 19:23

Hosting w Aruba to jakiś dramat. Od 2 dni próbuję utworzyć serwer VPS, ale w każdej lokalizacji otrzymuję komunikat "Uwaga. Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później". Sobie myślę - jest support! Pominę kwestie usability, przy kontakcie z supportem, którą należałoby upamiętnić minutą ciszy. Niestety po zgłoszeniu problemu na czacie, kazali... napisać maila. W mailu napisali, żeby spróbować w innym DC. Tylko, że w innym też nie działa. Firma, która ma support 24/7 odpisuje średnio po 1 dniu, lub na wieczór (gdy mail wysłany rano). Mam porównanie np. z firmą Hekko i tam super działa wsparcie.

Pominę też kwestie, że na ten voucher do testów musiałem czekać 2 dni... Chyba po to macie te testy udostępnione, żeby jak najbardziej zniechęcić potencjalnych klientów. Gratuluję!

#473 foto

foto

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisany Wczoraj, 11:52

Hosting w Aruba to jakiś dramat. Od 2 dni próbuję utworzyć serwer VPS, ale w każdej lokalizacji otrzymuję komunikat "Uwaga. Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później". Sobie myślę - jest support! Pominę kwestie usability, przy kontakcie z supportem, którą należałoby upamiętnić minutą ciszy. Niestety po zgłoszeniu problemu na czacie, kazali... napisać maila. W mailu napisali, żeby spróbować w innym DC. Tylko, że w innym też nie działa. Firma, która ma support 24/7 odpisuje średnio po 1 dniu, lub na wieczór (gdy mail wysłany rano). Mam porównanie np. z firmą Hekko i tam super działa wsparcie.

Pominę też kwestie, że na ten voucher do testów musiałem czekać 2 dni... Chyba po to macie te testy udostępnione, żeby jak najbardziej zniechęcić potencjalnych klientów. Gratuluję!

Jak chcesz wsparcie błyskawicznego to sprawdzaj/używaj w innej firmie znacznie droższy VPS ;) .

Może nie 24/7 ale support poinformował o luce CVE-2017-1000253.

Testuje/używam Arubę od ponad roku(DC-DE z końcówki długiej promocji). Na początku panel działał wolno, snapshot trzeba było planować z wyprzedzeniem bo tworzył się po kilku godzinach lub dłużej.  Mysql na ustawieniu domyślnym przed korektami dobijał czasem do 4GB pamięci tymczasowej i serwer działał. Zawiesiłem go dopiero wymuszeniem przerobienia zdjęcia o zbyt dużej rozdzielczości (kilkadziesiąt Mpix) w systemie galerii Piwigo. Średnie roczne zużycie procesora 5% patrząc w Munin.

Na domową stonkę internetową z Nginx i Cloudflare z małym ruchem wystarcza (Piwigo + Wordpress) :D .

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników