Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aruba Cloud

Aruba Cloud

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
466 odpowiedzi na ten temat

Aruba Cloud

#461 Lokator

Lokator

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 871 postów

Napisany 05 październik 2017 - 18:47

Aruba Cloud, oferta 4zł/msc w PL trwa do 31.10.2017 - czy po zakupie w tym terminie późniejsze odnowienia vpsów są również w cenie 4zł/msc?

#462 Aruba Cloud

Aruba Cloud

Często na forum

• Firma Bronze
  • 72 postów
  • Firma:ArubaCloud
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Buczek

Napisany 06 październik 2017 - 18:31

Aruba Cloud, oferta 4zł/msc w PL trwa do 31.10.2017 - czy po zakupie w tym terminie późniejsze odnowienia vpsów są również w cenie 4zł/msc?

Witaj Lokator,

Cena pozostaje taka sama, tak długo jak usługa jest aktywna, także po zakończeniu promocji....

#463 qmesso

qmesso

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisany 14 październik 2017 - 22:33

hmm to czemu mi podaje 5 ojro?

#464 wiesiek

wiesiek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 16 październik 2017 - 11:24

Też się pod jarałem że jest otwarte polskie DC i postanowiłem przetestować, więc wbiłem na aruba.com ze względu że mają tam obsługę płatności Paypal i kart kredytowych co mi pasuje, dotankowałem 1euro  wbijam w panel a tu zonk, polska lokalizacja 5euro :/ tyle to mi szkoda na testy :D

No i nie mam jak kupić więc 2 pytania czy planowana jest promka w angielskiej wersji serwisu i czy w polskiej planowane są nowe formy platnosci bo bidnie to tam wygląda.

#465 Aruba Cloud

Aruba Cloud

Często na forum

• Firma Bronze
  • 72 postów
  • Firma:ArubaCloud
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Buczek

Napisany 16 październik 2017 - 11:26

Witaj Wiesiek,

Planowane są nowe formy płatności na polskiej stronie. Zachęcamy jednak by po prostu zapłacić kartą te 4 PLN i przetestować na stronie. :)

Pozdrawiamy

ArubaCloud

#466 wiesiek

wiesiek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 17 październik 2017 - 14:32

Dzięki za odpowiedż ale ja tu nawet karty nie widzę, jest kilka wybranych banków i tradycyjny przekaz.

http://img.5v.pl/images/pic2017101.png

Jakoś ze 2 lata temu usiłowałem kupić serwer z chęcią zapłaty kartą bo mi się zawało że jeszcze kiedyś dawniej była taka możliwość, więc napisałem ticket gdzie i jak mam to zrobić kartą lub pp, to jakiś gościu zdziwiony mi odpisał że powinna być taka możliwość a później próbował zgonić na przelewy 24 że wycofali taka formę, co raczej też nie było prawdą w tym okresie kupowałem na mnintsie i też przez p24 i tam to było :D

#467 Pieka

Pieka

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 98 postów

Napisany 17 październik 2017 - 14:51

A jest planowana aktualizacja aplikacji na Androida? Brakuje w niej części DC, w tym również polskiego.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników