Skocz do zawartości
kacper3355

Wordpress - zmiana czcionki pluginu komentarzy

Polecane posty

Cześć.

Używam pluginu do komentarzy o nazwie "WpDiscuz" - plugin jest świetny, ale jest z nim jeden problem: jego defaultowa czcionka to arial. W jaki sposób mogę zmienić czcionkę całego pluginu na Roboto Condensed (tak jak cała strona)? Z kilkoma elementami pluginu poradziłem sobie za pomocą CSS, ale w niektórych miejscach nadal pozostał Arial. Przykładowy post z komentarzami - http://goo.gl/2aS6Pk

Z góry dziękuje za pomoc! :)

 

EDIT:

ok, poradziłem sobie z większością elementów, zostały tylko dwa z którymi potrzebuje pomocy (wklejam screeny):

SvDK91B.jpg

 

goIRhRE.jpg

Edytowano przez kacper3355 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w samym kodzie pluginu? Sprawdzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kodzie czcionki nie są zdefiniowane, przynajmniej ja nie znalazłem. Muszę dowiedzieć się, jaki kod css odpowiada za to miejsce - z większością sobie poradziłem, ale do tego nie mogę się dobrać. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał mi, jaki element jest odpowiedzialny za w/w miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musi być na pewno plik wpdiscuz.min.css. Jedyna inna możliwość może być taka, że jeszcze z innego pliku dziedziczy, ale nie mam pojęcia. Przejrzałem kod (konkretnie plik form.php) i innej możliwości jak ten plik nie widzę. Chyba, że ktoś jeszcze coś innego wynajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ten plik na wylot i niestety nie mogę znaleźć tam niczego, co za w/w elementy odpowiada :( Ja już nie mam pomysłów... Wszystko inne ładnie zmieniłem, ale z tym jest taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! A tak przy okazji, nie wiesz może jaka reguła odpowiada za tekst "dodaj komentarz oraz jak usunąć ikonki portali społecznościowych VK oraz OK po naciśnięciu przycisku "udostępnij" w komentarzu"? Bo chciałbym zmienić grubość czcionki na 400 (obecnie jest 300) i pozbyć się tych dwóch, bezużytecznych przycisków.

Edytowano przez kacper3355 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. A co do przycisków społecznościowych, to chodzi mi o te zawarte w puginie komentarzy (widac napis udostepnij przy każdym komentarzu). Po naciśnięciu go wyskakuja ikonki społecznościowe, chciałbym zostawić fb, twittera i gplus a usunąć vk i ok (dwie ostatnie ikonki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×