Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kawasaki

VestaCP Problem przy instalacji

Polecane posty

Witam Serdecznie,
Cały czas mam problem z instalacją panelu vesta, próbuje już chyba na każdym systemie jaki moge zainstalować i albo nie obsługuje, albo błąd.
Aktulanie próbowałem na debianie 7.00 bo jest polecany no i wystartowała instalacja, szło całkiem okey i wszystkie błędy które wyskakwiły wcześniej tutaj nie miały miejsca, po około 7-8minutach instalacji kiedy myslalem ze to juz koniec wyskoczyl błąd.(załącznik)
Jak to naprawić, aby dokończyć instalację ?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam ! post-16156-0-92432500-1440546518_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj jak człowiek treść z konsoli, a nie zrzuty ekranu wrzucasz ;)

Błąd mówi tylko tyle, że Dovecot nie może odczytać ustawionego certyfikatu, bo jego plik nie istnieje.

 

Jak nie chcesz bawić się w analizę problemu, to spróbuj zainstalować VestaCP na CentOS'ie 6.7 - będzie spokój na 5 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słabo, tylko Googluj poradniki do CentOS'a i instalacji Vesta na nim - podejrzewam, że to nic trudnego :)

 

Niestety nie miałem styczności z tym panelem, więc nie wiem co i jak konfiguruje. Może warto sprawdzić jakiś log z instalacji, czy nie wykłada się w momencie tworzenia certyfikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety musi być Debian albo Ubuntu, bo chce postawić wiele innych rzeczy na tym serwerze, a na tych systemach umiem to robić.

Czekam na odpowiedzi innych użytkowników, może ktoś zna rozwiązanie. Ale dzięki wielkie za oderwanie się. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×