Elchupacabra to zespół najlepszych specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie budowania strategii marki, projektowania grafiki i tworzenia oprogramowania. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W celu wzmocnienia naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Front-end Developer

Opis stanowiska:

Programowanie warstwy front-end aplikacjach WEB

Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Walidacja i optymalizacja kodu

Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej

Wymagania:

Doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript oraz CSS3 i HTML5

Dobra znajomość silnika Wordpress

Doświadczenie w pracy z JSON i XML

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane:

Praca za pośrednictwem GIT-a

Znajomość tworzenia prostych aplikacji pod Androida/iOS

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki finansowe

Umowa o pracę/współpracę/zlecenie/B2B

Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: dawid.strzebonski@elchupacabra.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”