Skocz do zawartości
Gość norsob

O atthost parę słów?

Polecane posty

Gość norsob

Witam, miał ktoś styczność z atthost? Jak wygląda ich support? Szybko odpisują? Zastanawiam się czy nie przejść do nich, lecz mało o nich można przeczytać. Jakie są Wasze odczucia? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że był temat o tej firmie.

 

Ogólnie weź sobie do testów na tydzień, po pisz na support o różnych porach i posprawdzaj co i jak.

 

Ja się z opinią wstrzymam, dawno nie korzystałem z tego hostingu a jak korzystałem to były takie kardynalne błędy bezpieczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, miał ktoś styczność z atthost? Jak wygląda ich support? Szybko odpisują? Zastanawiam się czy nie przejść do nich, lecz mało o nich można przeczytać. Jakie są Wasze odczucia? Warto?

Drugi miesiąc mam u nich hosting. Z każdym problemem od razu się kieruję do nich ze względu na to, że nie mam pojęcia za bardzo m.in. o programowaniu (strona na kupionym szablonie) czy prowadzeniu strony, obsługi wordpressa i odpowiadają mi na każde pytanie w ciągu godziny-dwóch.

 

Strona ani razu nie padła, działa szybko, nie wkurzam się, a chyba o to chodzi. No i za dobrą kasę.

 

Zdaje mi się że był temat o tej firmie.

 

Ogólnie weź sobie do testów na tydzień, po pisz na support o różnych porach i posprawdzaj co i jak.

 

Ja się z opinią wstrzymam, dawno nie korzystałem z tego hostingu a jak korzystałem to były takie kardynalne błędy bezpieczeństwa...

Napisałem do supportu o co chodzi z tymi błędami, bo trochę mnie przestraszyłeś i powiedzieli że faktycznie można było im kiedyś takie coś zarzucić, ale aktualnie zostały ukończone prace nad izolacją kont użytkowników i nie można już się o nic w kwestii bezpieczeństwa przyczepić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do supportu o co chodzi z tymi błędami, bo trochę mnie przestraszyłeś i powiedzieli że faktycznie można było im kiedyś takie coś zarzucić, ale aktualnie zostały ukończone prace nad izolacją kont użytkowników i nie można już się o nic w kwestii bezpieczeństwa przyczepić :).

Nie miałem pojęcia o tym, że były problemy tego typu, a też mam tam hosting. W każdym razie dobrze wiedzieć, że sprawa załatwiona. Osobiście polecam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8/9/2015 o 21:57, Vasthi napisał:

Zdaje mi się że był temat o tej firmie.

 

Ogólnie weź sobie do testów na tydzień, po pisz na support o różnych porach i posprawdzaj co i jak.

 

Ja się z opinią wstrzymam, dawno nie korzystałem z tego hostingu a jak korzystałem to były takie kardynalne błędy bezpieczeństwa...

Ja tam sobie chwale no ale ja nie jestem PRO tak jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×