Skocz do zawartości
Marceli99

Hosting pod bloga i zdjęcia allegro

Polecane posty

Witam! ;) Poszukuję hostingu pod niewielkiego bloga opartego na wordpressie (oczywiście bez makabrycznej ilości wtyczek) oraz z miejscem na parę zdjęć umieszczanych w serwisie allegro. Nie ukrywam, że bardzo zainteresowała mnie oferta zenbox.pl, a najbardziej ich system rozliczania za usługi. Martwi mnie fakt umieszczania zdjęć, gdyż nie wiem czy ich wyświetlenie nie powoduję czasem naliczania UU.

 

Blog z góry powiem, że jest dobrze zoptymalizowany pod zużycie transferu. Przewiduję 60-70 wizyt dziennie na początek. ;)

Edytowano przez Marceli99 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wyświetlenie samego zdjęcia nie powoduje, bo oni używają Piwika. Ale najlepiej zapytać w ich supporcie. Jednocześnie dowiesz się, czy aprobują takie zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

top100 jest wyłącznie lokalnym wyznacznikiem użytkowników tego forum

Doskonale o tym wiem, ale jednak opinie są rzeczą najważniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wręcz bym unikał traktowania tego poważnie, zobacz jakie 3 firmy są na samej górze

to firmy z kruczkami, które połechcą cię czymś darmowym lub bardzo tanim

a potem zapier.... ci ceną z kosmosu na następny rok

 

top100?ok, ale przede wszystkim polegaj na własnym rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wręcz bym unikał traktowania tego poważnie, zobacz jakie 3 firmy są na samej górze

to firmy z kruczkami, które połechcą cię czymś darmowym lub bardzo tanim

a potem zapier.... ci ceną z kosmosu na następny rok

 

top100?ok, ale przede wszystkim polegaj na własnym rozsądku

Trzeba było tak od razu. ;) Czyli zenboxa lepiej unikać? Nie ukrywam, że poprzednio korzystałem z usług proserwer, jednak jakość tej firmy pozostawia wiele do życzenia. Nie mam dużych wymagań, jednak zależy mi na czymś więcej niż słynny proserwer. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem o 3 pierwszych ;p ktore aż dziw bierze że tam są az, home, nazwa

jednego znajomego bede ewakuowal pod koniec roku z nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem o 3 pierwszych ;p ktore aż dziw bierze że tam są az, home, nazwa

jednego znajomego bede ewakuowal pod koniec roku z nazwy

W takim razie mówimy o czymś innym. ;p Patrzyłem na rubrykę z najlepiej ocenianymi firmami. Myślałem, że to jedno i to samo, a tak nie jest. Wyżej wymienione firmy nawet nie biorę pod uwagę. Na moje oko są to zwykłe masówki.

 

Zenbox właśnie odpisał na moje pytanie i dowiedziałem się, że nie ma problemu z trzymaniem u nich zdjęć. Lecz każde wyświetlenie nalicza się do UU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mamy wielu klientów, którzy utrzymują u nas zdjęcia na aukcje Allegro. Bardzo dużo klientów korzysta również z Wordpressa, dla którego udostępniamy automatyczny instalator.
Zapoznaj się z naszą ofertą, może będzie odpowiednia: https://hostinghouse.pl/hosting :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, serwery seria Basic:

 

http://www.mzone.uk/basic-ssd

Dyski SATA + SSD

 

Wspólne cechy oferty:

  • Trzy kopie zapasowe
  • Monitoring 3 niezależne systemy, jeden bezpłatny z dostępem dla klienta
  • Markowe serwery
  • Support 24/7
  • Directadmin PL
  • Installatron

 

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kori, wrzuć na luz.

Wiesz dlaczego domena została zawieszona?

Może user przekroczyl ilość UU albo złamał regulamin?

Nie sądzę, żeby chłopaki od tak zawiesili sobie domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie chciałem wskazać potencjalnemu kupującemu że ten model nie jest zbyt dobry
i by zobaczył jak może skończyć jego strona, a że złamał regulamin nie pomyślałem

a może jakiś ddos i uu sobie znikają

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może jakiś ddos i uu sobie znikają

To właśnie mnie martwi. Co jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce? Myślę, że nie trudno nabić komuś UU w jakiś niezbyt ładny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie mnie martwi. Co jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce? Myślę, że nie trudno nabić komuś UU w jakiś niezbyt ładny sposób.

 

Można bardzo łatwo, tylko po co?

 

Takie niebezpieczeństwo będziesz miał wszędzie, czy będzie Ci ubywać transferu, czy też odwiedzin.

Strony nie są za darmo, często utrzymanie strony jest bardzo kosztowne i w niektórych przypadkach nie radziłbym iść na budżetówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, szukałem i nie znalazłem nic ciekawego. Oferty wszystkie z tematu przejrzałem i jest parę ciekawych, ale jeszcze muszę to dokładnie przemyśleć. Na chwilę obecną przetestuję 14 dniowy okres próbny na zenboxie. Zobaczy czy spełni moje wymagania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś zapytał "Ile będziesz żyć?". Zapotrzebowanie jest różne. Raz będzie to 40 mb, a raz 200 mb. Na pewno nie będą to gigantyczne wielkości, ale jednak jakieś będą. Zdjęcia są bardzo wysokiej rozdzielczości i na zależy mi żeby takie zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, szukałem i nie znalazłem nic ciekawego. Oferty wszystkie z tematu przejrzałem i jest parę ciekawych, ale jeszcze muszę to dokładnie przemyśleć. Na chwilę obecną przetestuję 14 dniowy okres próbny na zenboxie. Zobaczy czy spełni moje wymagania. :)

Widocznie słabo szukasz lub masz kryteria których nie podałeś ;)

 

To tak jakbyś zapytał "Ile będziesz żyć?". Zapotrzebowanie jest różne. Raz będzie to 40 mb, a raz 200 mb. Na pewno nie będą to gigantyczne wielkości, ale jednak jakieś będą. Zdjęcia są bardzo wysokiej rozdzielczości i na zależy mi żeby takie zostały.

Utrzymanie zdjęć to nie problem ponieważ mamy cache pod obiekty graficzne utrzymywane na oddzielnych zasobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×