Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie.

Proponuje kompleksowe wykonanie sklepu internetowego od A do Z na znanej oraz darmowej platformie Prestashop. Ponadto zajmuje się aktualizowaniem platform, importem danych(zamówień, klientów, produktów, stron CMS) z starszej wersji do najnowszej wersji Prestashop 1.6. Chętnie nawiąże stałą współpracę z osobą, która jest w stanie dostarczać stałe zlecenia w zakresie wdrażania i kodowania szablonów. Dzięki współpracy ze mną gwarantuje przede wszystkim TERMINOWOŚĆ pod warunkiem że są to realne terminy, rzetelność, uczciwość, stały kontakt oraz miłą obsługę. Jestem osobą otwartą na propozycje. Proszę pisać na: daniel.maczuga.poczta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jakieś portfolio wykonanych już i wdrożonych projektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do otworzenia własnej strony internetowej. Jednak na tą chwile od firm mam bardzo dużo zleceń których nie mogę publikować. Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego a także skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup domenę, zrób w niej maila, wrzuć proste portfolio z miniaturkami na gridzie. Jeśli zajmujesz się wdrażaniem Presty, to zajmie Ci to max 2h, a będzie wyglądało zdecydowanie lepiej niż post na wht i adres @gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×