Skocz do zawartości
dadus

Niezawodny hosting pod Prestashop

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję niezawodnego i szybkiego hostingu dla sklepu internetowego opartego na Prestashop. Obecnie sklep jest na serwerach biznes-host, ale od jakiegoś czasu coraz częściej pojawiają się przerwy w działaniu usług.

 

Najważniejsza jest dla mnie bezawaryjność i szybkość działania. Cena jest drugorzędna. To jest sklep, który ma przynosić pieniądze, nie chcę cały czas się martwić że coś nie działa.

 

W sklepie jest 2700 produktów, miesięcznie jest ok. 75 000 odsłon.

 

Prosiłbym o jakieś sensowne propozycje hostingu.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, kwota jaką obecnie płacisz i ile jesteś wstanie przeznaczyć. Na podstawie odpowiedzi rozwiążemy wypowiedź: "nie chcę cały czas się martwić że coś nie działa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Ostatnio płaciłem 169 zł/rok. Jeżeli chodzi o budżet to ciężko mi powiedzieć bo nie orientuję się za dobrze w cenach na rynku, ale za porządne rozwiązanie mogę zapłacić dużo więcej niż ta kwota na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Ostatnio płaciłem 169 zł/rok. Jeżeli chodzi o budżet to ciężko mi powiedzieć bo nie orientuję się za dobrze w cenach na rynku, ale za porządne rozwiązanie mogę zapłacić dużo więcej niż ta kwota na początku.

 

Proszę nie traktować mojej wypowiedzi jako opinia na temat jakiejkolwiek firmy ale usługa pod sklep w kwocie 169 bez względu na czy zawiera podatek VAT czy nie , nie jest kwotą która poprawi twoje samopoczucie a tym bardziej nie sprawi że: "nie chcę cały czas się martwić że coś nie działa".

 

Jak sama nazwa wskazuje mam na myśli sklep, usługi tego typu jak na sklep przystało powinny być otwarte 24h. Kwota która pozwoli na skorzystanie z dedykowanych zasobów na pewno nie powinna być mniejsza jak 300zł. Więc na pewno za taką kwotę dostaniesz doskonałe środowisko. Powiedzmy sobie szczerze albo masz sklep albo się bawisz w sklep. Sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie. MZONE ma fajne środowisko. Ze swojej strony nic nie proponuje ponieważ nasza oferta się zmienia jak i profil klientów więc cena za usługę będzie znacznie wyższa.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hostingu MyDevil.net - proponujemy pakiet MD2 (jeśli 45 GB pojemności na dyskach SSD wystarczy) w cenie promocyjnej 162,50 PLN za pierwszy rok - informacja o promocji na końcu postu.

 

HOSTING DLA WYMAGAJĄCYCH

Stawiamy na możliwości - u nas bez problemu uruchomisz swoją aplikację napisaną w dowolnym języku.

Nasi Klienci uruchamiają aplikacje napisane w: PHP (5.3, 5.4, 5.5 oraz 5.6), Python (2.7, 3.2, 3.3, 3.4), Java (OpenJDK 7 i 8), Ruby, Node.js, Perl, C, C++, D, Lua, Erlang, TCL/TK, Pascal.

Każdy programista doceni nasze repozytoria kodu: GIT, SVN oraz Mercurial (hg), które można zintegrować z używanym przez Ciebie oprogramowaniem, np. redmine lub trac.

 

Udostępniamy szereg rozwiązań bazodanowych: MySQL 5.6, PostgreSQL 9.3 oraz MongoDB 2.6.

Wszystkie dane umieszczane są na szybkich dyskach SSD oraz wspomagane specjalnym mechanizmem cache'owania w pamięci RAM.

 

Wykorzystaj pełnię możliwości swoich aplikacji dzięki dostępności: SSH, memcached, redis, zadania cron.

 

BRAK OGRANICZEŃ

Skupiamy się na możliwościach, nie na ograniczeniach - dlatego u nas nie znajdziesz sztucznych limitów:

  • nielimitowany transfer miesięczny,
  • brak uciążliwych limitów CPU,
  • brak ograniczeń ilości vhostów httpd (domen), skrzynek e-mail, czy baz danych MySQL, PostgreSQL i MongoDB,
NIESAMOWITA SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Jedną z najważniejszych cech naszego hostingu jest nadzwyczajna szybkość wykonywania wszystkich operacji na udostępnionych kontach.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szeregu optymalizacji i wyboru najlepszych dostępnych rozwiązań:

  • FreeBSD - wyjdany i bezpieczny system operacyjny,
  • ZFS - system plików, który potrafi zdziałać wydajnościowe cuda,
  • Nginx - serwer WWW, który jest znacznie wydajniejszy niż powszechnie stosowany serwer Apache httpd,
  • dyski SSD - teraz 400 000 IOPS do Twojej dyspozycji,
  • pamięc RAM wykorzystana jako pamięć podręczna do zwiększenia wydajności
Masz dość powolnego hostingu? Jeden z najszybszych hostingów na rynku już na Ciebie czeka ;-)

 

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo danych naszych Klientów to dla nas priorytet. Nasze główne atuty bezpieczeństwa to:

  • codzienna kopia zapasowa danych klienta dostępna przez 14 dni wstecz,
  • dwa rodzaje backupu danych:

    - szybka kopia lokalna dostępna w każdej chwili dla użytkownika,

    - zdalna kopia umieszczona w niezależnym od reszty usług data center,

  • szyfrowane połączenia dla poczty oraz stron WWW - certyfikat użytkownika bez dodatkowego adresu IP,
  • całkowita izolacja użytkowników w systemie,
  • brak możliwości wpływania na wydajność systemu i innych użytkowników,
  • spójność przechowywanych danych dzięki zastosowaniu systemu plików ZFS,
GWARANCJA DOSTĘPNOŚCI I SUPPORT

Nasze usługi umieszczone są w serwerowni firmy ATMAN w Warszawie - dzięki tej lokalizacji jesteśmy w stanie zapewnić najniższe czasy dostępu dla użytkowników z całej Polski oraz dostępność serwerów na poziomie 99,50% w skali miesiąca.

 

Nasz BOK dostępny jest codziennie w godzinach 08:00 - 00:00 oraz całodobowo reagujemy na zgłoszenia awaryjne.

 

SPRAWDŹ NAS TERAZ

Tylko teraz - niezwykła okazja, żeby dostać swoje konto hostingowe nawet o 35% taniej!

Promocja "SSD", która trwa do dnia 31.08.2015 łączy się z kodem promocyjnym (15% zniżki): FORUM_WHT (przy płatności na 6 i 12 miesięcy). Razem 35% taniej!

 

Decyzja jeszcze nie podjęta? Możesz przetestować nasze usługi przez 14 dni (test płatny 1-4 PLN w zależności od pakietu).

Sprawdź pełną ofertę na stronie MyDevil.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie jest twoje obciążenie, ale przy maksymalnie budżetowym środowisku z zachowaniem wysokiej dostępności wychodzi mi 300zł rocznie licząc 4 najmniejsze vps'y u nas (dwa na frontend + 2 na bazę, w końcu liczy się wysoka dostępność) wychodzi mi ponad 300zł miesięcznie, a 500 przy użyciu malutkich serwerów z ssd pod bazę. Mówię o samych maszynach bez żadnego panelu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja na twoim miejscu albo:

- napisałbym do Biznes-Host.pl zapytanie ofertowe (właśnie pod twoje wymagania)

- ew. zamówił hosting w ZenBox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przerw - zgłaszałeś do BOK problemy?

BH ma sprawnie działający support, możesz napisać tu na forum do użytkownika @tgx, myślę, że wypracujecie wspólne rozwiązanie.

 

Jeżeli i tak myślisz nad migracją, możesz zerknąć na naszą ofertę: https://swhosting.pl/oferta/hosting

75 000 odsłon bez problemu udźwignie nasz hosting współdzielony. Pakiet złoty powinien wystarczyć na start (o ile zmieścisz się w 20GB).

Co przemawia za nami?

  • Własne centrum danych w Łodzi
  • Wyłącznie markowe serwery Dell
  • Dyski SAS na pliki
  • Dyski SSD na bazy danych
  • Codzienny backup (możliwość przywrócenia do 7 dni wstecz)
  • Szybki i pomocny support
  • Elastyczność

Oczywiście możemy też przygotować ofertę na hosting dedykowany (serwer VPS/dedykowany wraz z administracją i graficznym panelem do zarządzania) w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×