Skocz do zawartości
whlr

[Kupię] Serwer w Kimsufi (KS-1)

Polecane posty

Cześć!

Kupię serwer KS-1 w Kimsufi. Jakoś nie mogę go upolować.

Czekam na kontakt zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za trzycyfrową kwotę mógłbym chyba znaleźć kogoś kto by mi go upolował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do sprzedania takie serwery z oferty promocyjnej tej lipcowej po 12zł / miesięcznie. Cena za 1 serwer to 600zł . Zapraszam do kontaktu :)

 

Poważnie się zastanawiam na spieniężeniu mojej piaskownicy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do sprzedania takie serwery z oferty promocyjnej tej lipcowej po 12zł / miesięcznie. Cena za 1 serwer to 600zł

I ludzie kupują za 600zł? Czy to cena wyjściowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ludzie kupują za 600zł? Czy to cena wyjściowa?

 

Czemu mieliby nie kupować? Dedyk za 12 zł miesięcznie to śmiech na sali i niedowierzanie, że coś takiego komukolwiek może się opłacać. Skoro są na tyle eksluzywne, że nie da się ich dostać poprzez normalny najem to nic w tym dziwnego, że ludzie się prześcigają w ofertach, w końcu ilość jest ograniczona, a ludzie też nie chcą się tych kimsyfów pozbywać ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyk za 12zł jest super. Dedyk za 12zł +600zł opłaty instalacyjnej (powiedzmy) już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce taniego dedyka to na pewno nie kupi go za 612zł, cena trochę z kosmosu. Dziwne że ludzie nie sprzedają dedyków z online które chodziły po 2 euro (teraz są po 7), tyle że mają nieco gorszy procek niż KS-1 ale dają radę, wordpress z kilkunastoma wtyczkami śmiga elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

No tak Polska, kupiłem za 12 zł w promocji razem z 1000 innych ludzi, sprzedam później za 600 zł.

Przecież ten serwer to zabawka, która w każdej chwili może przestać działać, a support jest mocno ograniczony.

Patrząc już na samo zużycie sprzętu lepiej kupić droższą zabawkę i ją później wymienić, niż męczyć się z tą by zwróciła się kwota instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Polska, kupiłem za 12 zł w promocji razem z 1000 innych ludzi, sprzedam później za 600 zł.

 

Elastyczność cenowa popytu, normalne.

Inna sprawa, że za te wspomniane 600 złotych odstępnego można mieć 9 miesięcy dedyka XC 2015, który ma 8-jajowe CPU, 8 GB pamięci RAM i to z ECC, no i pojemniejsze opcje dyskowe - od ręki w Online.net. Do tego można dokupić dodatkowe adresy IP, co w nowych ofertach Kimsufi nie jest możliwe.

To dopiero robi wrażenie! Miłośnicy lansu powinni być ukontentowani.

 

Jeżeli komuś jest potrzebny dedyk, to taka opcja wydaje się rozsądniejsza z punktu widzenia ekonomicznego. Zawsze można go podzielić i odbić sobie te 50 złotych różnicy na abonamencie.

Jeżeli chodzi tylko o zabawkę do pomajstrowania przy systemie, czy też postawienia jakiejś sesji BNC/instancji Django/etc., to nawet VPS z OVH za 8 złotych się nada.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była okazja nakupiłem tego trochę i sprzedaje się to złoty interes niskim kosztem. Ludzie sami stworzyli rynek tych małych serwerów , a jeśli jest na klient to cena wraz z nim idzie w górę.

Edytowano przez Łukasz Bodziony (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×