Skocz do zawartości
lukezord

poszukiwany vps do przeprowadzki z ovh

Polecane posty

Witam, szukam czegoś podobnego specyfikacją i ceną do ovh vps classic 1: http://www.ovh.pl/vps/vps-classic.xml

Z racji że ovh ostatnio ma jakieś problemy i strasznie często dropi mi pakiety postanowiłem się przenieść ale po przeglądnięciu kilku ofert doszedłem do wniosku że nikt nie da mi podobnych warunków do ovh, dlatego pytam tutaj, bo już nie wiem gdzie szukać (fajnie by było trafić coś hostowane w polskich dc, ewentualnie jakaś francja, niemcy, holandia).

 

wymagania nie są duże: lamp (strona z małym ruchem + roundcube), postfix, dovecot, bind, teamspeak 3 (32 sloty być może więcej - na pewno musi być możliwość zwiększenia ilości slotów bez wąskiego gardła ze strony serwera)

Edytowano przez lukezord (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny 10.99zł -> MicroVPS.pl pakiet Micro VPS

  • 1 Ghz CPU
  • 1024 MB RAM
  • 10 GB DISK
  • 500 GB TRANSFER
  • 512 MB Vswap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co do ceny 10.99zł -> MicroVPS.pl pakiet Micro VPS

  • 1 Ghz CPU
  • 1024 MB RAM
  • 10 GB DISK
  • 500 GB TRANSFER
  • 512 MB Vswap

 

 

wygląda w miarę rozsądnie, mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji :)

 

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam czegoś podobnego specyfikacją i ceną do ovh vps classic 1: http://www.ovh.pl/vps/vps-classic.xml

Z racji że ovh ostatnio ma jakieś problemy i strasznie często dropi mi pakiety postanowiłem się przenieść ale po przeglądnięciu kilku ofert doszedłem do wniosku że nikt nie da mi podobnych warunków do ovh, dlatego pytam tutaj, bo już nie wiem gdzie szukać (fajnie by było trafić coś hostowane w polskich dc, ewentualnie jakaś francja, niemcy, holandia).

 

wymagania nie są duże: lamp (strona z małym ruchem + roundcube), postfix, dovecot, bind, teamspeak 3 (32 sloty być może więcej - na pewno musi być możliwość zwiększenia ilości slotów bez wąskiego gardła ze strony serwera)

 

 

Witam

Jaką kwotę chcesz przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MicroVPS prowadzi zabójczą politykę Overselling'u.

 

Pusty serwer VPS z odpalonym serwerem TS3

 

root@ts:/opt/ts3soundboard# free -m
total used free shared buffers cached
Mem: 1024 1023 0 0 0 996
-/+ buffers/cache: 26 997
Swap: 512 38 473

 

Miałem przedtem VPS w OVH z takimi samymi parametrami, trzymałem na nim:

Serwer TS3 + PokeBOT + JTS3BOT + 6 botów muzycznych.

W microvps mam sam serwer TS3 i jak chcę odpalić musicbota wyskakuje: cannot allocate memory

Także nie polecam MicroVPS, nigdy nie wiadomo kiedy ktoś podpierniczy nam cały RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MicroVPS prowadzi zabójczą politykę Overselling'u.

 

Pusty serwer VPS z odpalonym serwerem TS3

 

 

Miałem przedtem VPS w OVH z takimi samymi parametrami, trzymałem na nim:

Serwer TS3 + PokeBOT + JTS3BOT + 6 botów muzycznych.

 

W microvps mam sam serwer TS3 i jak chcę odpalić musicbota wyskakuje: cannot allocate memory

 

Także nie polecam MicroVPS, nigdy nie wiadomo kiedy ktoś podpierniczy nam cały RAM.

W sumie miałem to samo ale ze stroną, nawet nie mogłem skopiować plików na drugi serwer bo mi go wyłączało go co chwile na 5 minut i ramu też ciągle brakowało, ale mając tyle rzeczy raczej powinieneś wiedzieć że musisz mieć więcej zasobów, VPS jest w wirtualizacji OpenVZ a nie KVM więc nie wiem dlaczego aż tyle za taką cenę oczekujesz zwłaszcza jak na polskie warunki. U mnie ts normalnie działał bez problemu, ale zakładam że masz kilkaset slotów skoro ci potrzeba tyle botów. Microvps działa stabilnie, a w ovh ze stabilnością jest różnie.

 

Podsumowując microvps nie jest zły jak się nie przesada z obciążeniem. Tiktalik też jest spoko.

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystalem z kvm, ale on chyba tak samo jak openvz nie daje ci gwarancji ze nie ma oversellingu RAM. W XENie nie ma zbytnio chyba takiej mozliwosci, a jak jest to balloning ktory jest widoczny dla klienta... innego sposobu w sumie nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MicroVPS prowadzi zabójczą politykę Overselling'u.

 

Pusty serwer VPS z odpalonym serwerem TS3

 

 

Miałem przedtem VPS w OVH z takimi samymi parametrami, trzymałem na nim:

Serwer TS3 + PokeBOT + JTS3BOT + 6 botów muzycznych.

 

W microvps mam sam serwer TS3 i jak chcę odpalić musicbota wyskakuje: cannot allocate memory

 

Także nie polecam MicroVPS, nigdy nie wiadomo kiedy ktoś podpierniczy nam cały RAM.

 

Gdyby chociaż połowa firm prowadziła poziom oversellingu taki jak my, to rynek IT działał by perfekcyjnie :ph34r:. Na wykresach maszyn nie odnotowałem żadnych przeciążeń, co za tym idzie Twój problem leży gdzie indziej. Załóż zgłoszenie w panelu z pewnością idzie to ustalić. Być może i nie mamy wysokich cen, ale o jakości nie zapominamy ;).

Edytowano przez MicroVPS.pl (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby chociaż połowa firm prowadziła poziom oversellingu taki jak my, to rynek IT działał by perfekcyjnie :ph34r:. Na wykresach maszyn nie odnotowałem żadnych przeciążeń, co za tym idzie Twój problem leży gdzie indziej. Załóż zgłoszenie w panelu z pewnością idzie to ustalić. Być może i nie mamy wysokich cen, ale o jakości nie zapominamy ;).

 

Napisałem, czekam na odpowiedź od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×