Skocz do zawartości
rekyza

[Zlecę] Wykonanie sklepu internetowego na przygotowanym szablonie psd

Polecane posty

Cześć, poszukuje kodera do wykonania prostego zlecenia. Projekt sklepu jest praktycznie gotowy, mojego autorstwa więc przy okazji jestem wstanie go przerobić, dorobić elementy w razie potrzeby.
Najbardziej zadowolony byłbym z silniku prestashop niemniej jednak jestem otwarty na propozycje.

 

Przykładowe zdjęcie z szablonu, który będzie trzeba pociąć i podpiąć pod cms: http://www.speedyshare.com/CPAXg/cdc45169/nasze-produkty-04-07.jpg

 

Możliwe, że cms będzie wymagał czasami kilku drobnych modyfikacji, ale to już ustalimy mailowo lub poprzez komunikator gg.

 

Od razu zastrzegam, że nie jestem jeleniem, znam się na wycenach programistów gdyż zlecałem mnóstwo innych rzeczy i brałem udział w różnych zleceniach na zamówienie więc proszę o nietracenie czasu na wysyłanie ofert z cenami zaporowymi.

 

Kontakt

mail erykgancarz@gmail.com

gg 9306891

tel 694016060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Wiesz ,że projekt graficzny który zaprezentowałeś nie spełnia żadnych standardów ? (tzn nie jest dopasowany do żadnego grida a sama rozdzielczośc / szerokośc strony dopasowana jakby na "oko")

 

Wysłałem swoją oferte na @

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę odbiegające od tematu ale mnie zastanawia jedno... po co szukasz kogoś na tym forum skoro masz takie (szerokie) kontakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Topic

 

Znalazł się koder, który spełnił moje wymagania i przystąpił do zlecenia. Na chwile obecną już nie poszukuje nikogo.

 

 

Pytanie trochę odbiegające od tematu ale mnie zastanawia jedno... po co szukasz kogoś na tym forum skoro masz takie (szerokie) kontakty?

 

Nie wiem skąd stwierdzenie, że mam jakieś szerokie kontakty. Znam kilka osób z tej branży i niestety wszyscy z nich mają w chwili obecnej mnóstwo zleceń i musiałbym czekać na podjęcie realizacji tego zlecenia, a mi zależy na czasie.

Edytowano przez rekyza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak wypocił się i poddał biedaczyna?

 

Patrząc na ten szablon:

po 1 - nic bym tu nie kupił - strasznie nie profesjonalnie wygląda

po 2 - poleciłbym Ci użyć darmowych szablonów które duuuużo lepiej wyglądają od tego przesłanego od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakodowanie tego to banał. Jak można wymięknąć przy takim projekcie (nie rozmawiając o gustach lecz trudności przełożenia tego na kod html/css) i nazywać się "koderem", "programistą" bądź "webmasterem"? :D

 

Zakodowanie tego do szablonu HTML włącznie z wycięciem grafiki z PSD to max godzina roboty. Zostaje dorobić resztę podstron i podpiąć pod CMS. Prestashop jest oparta o Smarty co nie utrudnia również w żaden sposób pracy :P

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się osoba chętna podjęcia się tego zlecenia? Nie wiem czy mam pecha czy o co chodzi, ale kolejny już koder, który albo się poddał albo nie mógł dokończyć zlecenia.

Edytowano przez rekyza (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj może ile jesteś gotów za to zapłacić, to prędzej znajdziesz kogoś chętnego kto dotrzyma umowy i wykona prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się dwóch grafików, którym podrzucam prace do cięcia i powiedzieli, że za 1000-1500zł są w stanie do tego usiąść. Nie trzyma się to całości w żadnej skali, wymiarze, czy regułach. Po prostu szablon jest wykonany przez osobę, która albo za dużo wypiła albo była pod wpływem czegoś mocarzo-podobnego.

 

Jak już wyżej było napisane - trzeba ten projekt w czasie cięcia dostosować do jakichkolwiek standardów zmieniając "delikatnie" jego wymiary (sam wygląd zostałby podobny). Pocięcie i wstawienie w skrypt sklepu to już szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×