Skocz do zawartości
Groszeq

T-Mobile zaginione pieniądze

Polecane posty

Witam,

 

Mam dziwny problem z T-Mobile. Jako, że bardzo mało rozmawiam to na koncie/karcie zbierało mi się zawsze trochę pieniędzy - zawsze miałem około 80-120 zł. Ostatnio dostałem smsa o bardzo niskim stanie konta (po doładowaniu karty miesiąc temu dzwoniłem tylko raz na telefon komórkowy). Wychodzi na to, że z karty zniknęło mi około 100 zł (przesył danych - czyli internet mam wyłączony w opcjach telefonu. Zresztą mam najtańszy pakiet za który pobrali mi 6 zł przed ostatnim doładowaniem).

 

W mojej rodzinie przydarzyło się już coś takiego dwa razy - telefony na kartę o wielu, wielu lat.

 

IBOA standardowo nie działa, bądź nie wyświetla 90% opcji/zawartości. Zadzwonić do T-Mobile oczywiście nie mogę bo telefon mam już zablokowany (boję się doładować stan konta aż nie będę znał powodu zaginięcia pieniędzy), dodatkowo telefon jest wadliwy i sam klika po ekranie (więc często mam problem aby wejść w SMSy bądź wybrać numer bo gdzieś kliknie i wychodzi mi z danej opcji).

 

Ktoś się spotkał z czymś takim? Teraz po tym wszystkim zastanawiam się bardzo głęboko nad zmianą sieci (złodziejski T-Mobile - pobierają za wszystko opłaty, nawet sprawdzenie stanu konta).

 

Bardziej tworzę ten temat z zapytaniem czy ktoś się z tym spotkał i jak temu zaradzono.

 

Prawdopodobnie w tym tyg. udam się z oddaniem telefonu na gwarancję to i podskoczę do T-Mobile i zapytam o jakieś bilingi itd. (o ile na kartę coś takiego obsługują - bo IBOA nie działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon? Na tyle nowoczesny, że mogłeś złapać jakiegoś wirusa?

 

Co to znaczy, że IBOA nie działa? Nie masz dostępu do wykazu połączeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Motorola Moto G LTE. Robiłem już przywracanie do stanu fabrycznego i nie pomogło. Nawet jak telefon był wyjmowany w sklepie (co było widać na zdjęciach na magazynie) - chyba był pokazywany kilku osobom w tym i mnie jak go kupowałem (wyjęty przy mnie z pudełka i włączony) - więc na to wychodzi, że na magazynie na sklepie go ktoś wyjmował aby sprawdzić czy na pewno działa bo były takie dziwne zdjęcia na nim jak wróciłem do domu. A zdjęcia zostały zrobione jak widać po nich, że telefon zaczął "sam" klikać po ekranie. W domu również mi się to przydarzyło i po zablokowaniu go nagle zaczął robić zdjęcia - podczas blokowania widocznie wszedł w aparat i zaczął już klikać (a zdjęcia robi z opóźnieniem sekundowym więc akurat po zablokowaniu akurat wyszły na ekranie i słychać było dźwięk robienia zdjęcia).

 

Już tak miałem w poprzednim telefonie, ale na mniejszą skalę (ale to już raczej z tego, że ekran zaczął padać i od czasu do czasu świrował).

 

Chyba trochę zamotałem, ale jestem masakrycznie podirytowany telefonem (nowym) i T-Mobile bo nawet nie mogę wysłać normalnie SMSa czy gdzieś zadzwonić. Do tego telefon jest na micro SIM a stary na SIM, a mam przyciętą kartę i jak oddam go na gwarancję to jestem w czarnej...

 

 

Co do IBOA to mogę się zalogować, ale tam po prostu nic nie ma. Strona w połowie się wyświetla, bądź wyświetla cała ale bez żadnych sensownych zakładek/opcji. Nawet na oficjalnym fanpage T-Mobile piszą, że IBOA ludziom nie działa, a od 2 tygodni nikt nie może się dodzwonić do konsultantów (nie odbierają bądź numery niedostępne) i zbywają wszystkich na drogę mailową gdzie odpowiadają po kilku dniach zupełnie nie na temat.

 

Po prostu syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem ze znikającymi pieniędzmi w Heyah. Kiedy złożyłem reklamacje otrzymałem odpowiedź po terminie kiedy nie mogłem nic już im udowodnić (bilingi były dostępne do miesiąca czasu). Odpisali mi że nie widzą żadnego problemu i wszystko jest ok, więc mnie też w tej sieci nie widza i też jest wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że tak na prawdę w jednym momencie zniknęło około 100 zł. Aż strach pomyśleć ile straciłem przez jakiś czas (o ile to nie jednorazowe zniknięcie pieniędzy - a może po kilka złotych mi z karty uciekało już dużo wcześniej).

 

Jutro jadę zareklamować telefon w sklepie więc i skoczę obok do galerii gdzie mają swój punkt i niech mi sprawdzą ewentualnie pokażą historię sprzed 1-2 miesięcy moich wydatków z konta. O ile na kartę jest coś takiego możliwe. I wtedy dam znać w temacie co mi powiedzieli.

 

Trzeba uciekać z tego felernego T-Mobile chyba do Play. Konto bankowe też trzeba zmieniać bo od kiedy T-Mobile na Alior Sync położyło swoje łapska już wprowadzają opłaty - 6 zł pobrali za kartę. Nie płacę kartą debetową więc nie robię tego obrotu 200 zł. Czas szukać alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamować, reklamować! :) Problemy z bilingiem od T-mobile i Heyah są znane od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×