Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bjN

Skrypt turniejowy

Polecane posty

Witajcie!

Jak oceniacie tego typu strony co podam poniżej i ile +/- kosztuje produkcja takiego skryptu?

- http://challonge.com/
- http://tourney.cc/

Lecz bez tworzenia przez innych użytkowników turniejów + zintegrowanie z jakimś silnikiem forum (na początek darmowym).

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Lepiej zrobić coś w rodzaju faceit-a. Większość szanujących się turniejów ma własne skrypty lub tworzy grafiki z drabinką. Ze 2 razy w życiu widziałem turniej z challonge.com. Raz w szkole podczas szkolnego turnieju w fife a drugi raz w internecie jak chłopaczek turniej organizował nawet bez strony internetowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz do challonge Kamikadze, wg. mnie działa bardzo fajnie bo można ładnie zembedować, a skrypt i całe API jest gotowe do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja nic nie mam, po prostu miałem na myśli że praktycznie nie widziałem tego w użytku publicznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No nie wiem, może interesuje się innymi turniejami i według mnie taki skrypt może nie być potrzebny na rynku skoro jest już popularna konkurencja.

 

Ale po 1 poście wnioskuje że autor chce coś takiego dla siebie. Niestety nie jestem w stanie określić ile taki skrypt by kosztował. Podejrzewam że kilka stówek trzeba liczyć za skrypcik z integracją z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz Kamikadze chciałbym dodać opcje turniejową dla mojego portalu. Pod PHP-Fusion jest owy plugin lecz tylko na 16slotów. Przydałoby się zrobić na 64 czy nawet 128 +ew. grupy z późniejszą drabinką wszystko robione przez PA + tabela z nadchodzącymi meczami/rozegranymi meczami :). Ale nie wiem czy silnik PHP-Fusion jeszcze długo pociągnie. Chyba czas zlecić napisanie autorskiego CMS'a tylko nie wiem czy zmieszczę się w gotówce.

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×