Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

mam do sprzedania atrakcyjną domenę wraz z całym serwisem (pliki + baza), a także co za tym idzie cały ruch strony. Serwis sprzedaję niestety ze względu na brak czasu, już od roku nosiłem się z zamiarem sprzedaży, ale dopiero teraz postanowiłem definitywnie sprzedać stronę osobie, która poświęcając odrobinę czasu przywróci jej dawny "blask" (ruch ;P). Serwis w swoim najlepszym okresie generował ruch 15k uniq / dzień, dziś jest to ledwie 600-700 uniq/dzien. Dobra wiadomość jest taka, że te ok 600 uniq na dzień to wynik przy zerowej mojej pracy nad serwisem (zero reklam, zero zarządzania), tak więc przyszły właściciel prawdopodobnie w bardzo krótkim czasie potroi tę liczbę. Na tę chwilę strona posiada 55079 zarejestrowanych userów. Wszystkie konta zweryfikowane mailowo i unikalne pod tym względem. Nie muszę chyba mówić, że jest to świetny kapitał pod mailing który w przeciągu 6 lat funkcjonowania strony był wykorzystany tylko raz i to nie do celów reklamowych ! Przychodny z reklam na ten moment to 50-100 zł / miesiąc

 

Dane strony:

 

  • Domena - ***** (pisać na priv)
  • Wiek domeny - 7 lat
  • Page rank - 1
  • Unikalnych wizyt / dzień - 600-700
  • Ilość userów - 55079 (wszystkie konta zweryfikowane mailem)
  • Tresć strony - news/warez

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? To tak jakbym napisał że sprzedam samochód za 10 tysięcy z 2010 roku i przebiegiem 20 tysięcy km - kupisz w ciemno?

Podaj nazwe domeny na forum, inaczej nikt nie napisze i nie będzie się prosil o podanie na co ma wydać 8 stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×