Skocz do zawartości
grecko

Sem7.pl - pozycjonowanie, projektowanie stron internetowych.

Polecane posty

Witam!

 

Nazywamy się Sem7 - jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie SEO. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron już od wielu lat. Zajmujemy się również projektowaniem stron internetowych.

 

Naszą główną misją jest pozycjonowanie lokalne - pomagamy lokalnym firmom, którym ciężko o tanią i dobrą reklamę. W tym celu uruchomiliśmy specjalną ofertę dla lokalnych biznesów, które mogą skorzystać z dwóch dostępnych opcji płatności. Więcej informacji w tym temacie możecie poznać na naszej stronie internetowej - www.sem7.pl - lub kontaktując się poprzez e-mail bądź telefon.

Wszystkie pozycjonowane strony najpierw bardzo dobrze przygotowujemy do pozycjonowania. Począwszy od audytu strony, aż po optymalizację oraz działania pozycjonerskie.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług możesz zapewnić swojej firmie TOP 10 w wyszukiwarce Google, dzięki czemu zwiększysz ilość swoich klientów - i to wielokrotnie.

 

Mieliśmy pełno sytuacji w których klient, przychodząc do naszej firmy niemalże bankrutował, jednakże dzięki naszym działaniom marketingowym jego sytuacja finansowa w firmie została ustabilizowana.

Skuteczna reklama w internecie to podstawa do działania firmy - czy to lokalnej czy ogólnopolskiej.

 

Jesteśmy niezawodni, skuteczni, rzetelni oraz doświadczeni. Skorzystaj z naszej oferty, a sam się przekonasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy pełno sytuacji w których klient, przychodząc do naszej firmy niemalże bankrutował, jednakże dzięki naszym działaniom marketingowym jego sytuacja finansowa w firmie została ustabilizowana.

 

Ciekaw jestem czy jak zgłosi się do Was firma zadłużona na prawie 1 mln zł, sytuacja finansowa bardzo nie stabilna, firma na skraju bankructwa to jakie działania marketingowe podejmiecie żeby sytuacja finansowa tej firmy się ustabilizowała..

 

PS. w takich przypadkach jw to nie wiele daje pozyjonowanie i działania marketingowe..

Edytowano przez gutek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ktoś źle zrozumie te zdanie. Ale dodając do tego przykład zadłużonej firmy na 1 mln zł to nieźle Pan przesadził.

Zaznaczyłem - pomoc lokalnym firmom. Pomogliśmy już wielu osobom, które miały po prostu (dajmy przykład restauracji) zamykać lokal. Pomogliśmy tworząc stronę oraz reklamując ich w internecie i zaznaczam, że takich sytuacji było mnóstwo. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że nawet pozycjonowanie lokalne jest w stanie znacząco pomóc.

 

Natomiast w takich przypadkach jaki Pan podał to mało która agencja reklamowa podjęła by współpracę. Pozdrawiam!

Edytowano przez grecko (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podałem tylko przykład :) a co do 1 mln to wcale nie jest dużo bo znam firmy które mają o wiele więcej..

 

W jaki sposób można wykorzystać pozycjonowanie to ja wiem bo od 16 lat zajmuję się tym tematem na własne potrzeby lub firm współpracujących, wiem jakie potrafią być korzyści finansowe z pozycjonowania i marketingu ale wymaga to potężnych nakładów i wg mnie żadko który przypadkowy Klient "wyłorzy" kupę kasy w pozycjonowanie żeby osiągnąć efekt o którym od dłuższego czasu myśli i dlatego większość pewnie jest nie zadowolona z niby dobrych (słabych) efektów tanim kosztem.. Przerabiałem tematy gdzie żeby wypozycjonować sklep internetowy i pokazać w branży tego sklepu kto rządzi w sieci trzeba było wydać 20-30 tyś zł miesięcznie przez okres kilkunastu miesięcy ale mimo wysokich kosztów dało to spore zyski liczone w kilkudziesięciu tys miesięcznie..

 

PS. sukces to nie jest tylko pozycjonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Pozycjonowanie to jest jeden z wielu elementów, ktore przekładają się na sukces. Rzeczywiście również muszę się zgodzić, że komunikacja z klientem i zrozumienie sytuacji przez kontrahenta jest niezwykle ważne. Jednakże przy pozycjonowaniu lokalnym, zazwyczaj taki rodzaj reklamy wystarcza, żeby mniejsze firmy rozpoczęły sukcesywnie zarabiać. Nie mówię o pozycjonowaniu ogólnopolskim - tutaj sytuacja jest zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×