Skocz do zawartości
kori

mintshost i ich vps z windowsem do testów nie dadzą a chcę sprawdzić

Polecane posty

niestety mintshost nawet na pare minut nie chce dać vpsa z windows
mówiąc nawet że ta gra nie ruszy, bo tam jakaś tam słaba grafika jest na vps

chodzi o dość prostą grę (tibia) i prosty jej test

czy się uruchomi i ile klatek będzie mieć po zalogowaniu do gry (gra pokazuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi potrzebny tylko by sprawdzić dla kogoś
ten ktoś by chciał kupować i pewnie inni mu podobni
jednakowoż nikt nie chce wydać tej kasy i przetestować
po stronie mintshost brak chęci współpracy, mogliby zarobić, ale nie chcą
i tak koło się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A od kiedy firmy hostingowe to instytucje charytatywne? Tym bardziej dla śmieciowych usług jak serwery CS, Minekrafta czy innych Tibii.

Skoro nikt nie chce ruszyć tyłka i wykupić na miesiąc do testów to znaczy że nie potrzebuje takiego serwera i już.

Poza tym firmy wiedzą z kim mają do czynienia i nie dziwie się że unikają cię jak ognia - lista firm których nie polecasz jest dłuższa niż ta które polecasz.

Dać serwer za free żebyś ich jeszcze potem obsmarował że be i me i w ogóle dupa? Masochistów nie brakuje ale Mint się do nich nie zalicza.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi ten serwer nie jest do niczego potrzebny, jedynie chcę im załatwić klientów, ktorych oni jak widać nie potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie potrzebuja klientow takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi ten serwer nie jest do niczego potrzebny, jedynie chcę im załatwić klientów, ktorych oni jak widać nie potrzebują

 

Skoro tak bardzo chcesz im załatwić klientów to wykup na miesiąc tą maszynę i testuj. Masz konkretnych klientów gotowych wykupić usługę to zadbaj o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym rozpocząć testowanie od sprawdzenia z jakiego programu licencyjnego Microsoft udzielana jest licencja na MS Windows Server przez hostera. Inaczej możesz mieć wiele problemów natury prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym rozpocząć testowanie od sprawdzenia z jakiego programu licencyjnego Microsoft udzielana jest licencja na MS Windows Server przez hostera. Inaczej możesz mieć wiele problemów natury prawnej.

 

SPLA

 

przestań siać zamęt bo to mało profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kori, piszesz o każdą głupotę na forum (nie tylko tym), by oczernić firmę jak się da. Jeśli nie mają na stronie napisane, że udzielają okresu testowego to po co w ogóle wchodzisz w taką dyskusję na forum, chcesz się wyżalić? Że załatwisz im klientów? Takie tłumaczenie słyszę codziennie, bo prowadze coś podobnego.

 

Nie ma to nie ma, jak to tłumaczysz nie chcą zarobić to ich problem, nie Twój - choć pokazujesz, że to Twój. Jakbyś był poważnym klientem - tak jak dajesz do zrozumienia po opisaniu - to byś bez problemu wydał kase i "załatwił im klientów". :)

 

Tak jak kolega wyżej, po dostaniu serwera pewnie byś pisał, że Ci coś nie odpowiada, jesteś z tego znany i może to też wpłynęło na taki obrót spraw, bo po co komu człowiek - klient, któremu wiecznie nic nie pasuje i chwali się tym na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@kori a weź mi kup licencję W8 na jeden dzień bo nie wiem czy warto się przesiadać.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wlodziu, gdzie widzisz bym oczerniał mintshosta

 

pisząc ten wątek liczyłem że ktoś na forum ma taki vps z windows

i te pare minut poświęciłby na sprawdzenie

najwidoczniej za słabo to zaakcentowałem

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej tego nie umiesz, bo Twoje posty wyglądają podobnie, gdyby nie chodziało o tą firmę to byś nie napisał w tytule ich nazwy a dalej nie żalił się jaka jest ona zła, tylko napisał o co Ci chodzi bez żadnego grubszego wspomnienia o firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

SPLA

 

przestań siać zamęt bo to mało profesjonalnie

 

Sprawdzenie poprawności licencji uważam za bardzo profesjonalne podejście. W szczególności w sytuacji patrząc na ilość hosterów w Polsce którzy mocno powierzchownie podchodzą do spraw licencyjnych. Nie wspominając już o tych hosterach co posiadają umowy SPLA z MS, a patrząc na ich oferty to te oferty mało mają do czynienia ze zgodnością z postanowieniami licencyjnymi.

 

Z punktu widzenia klienta lub hostera, dobrze te kwestie zweryfikować i zainteresować się nimi na początku usługi, a nie podczas audytu.

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@kori
Jeszcze dłuższa nazwa tematu, myślę, że administracja się nie obrazi!
A jak wiadomo WHT służy tylko do obrażania firm..

Na poważnie - chcesz darmowy test to zrób traceroute oraz ping do ich jakiegokolwiek serwera, ja nie miałem problemów ze stabilnością serwera Windows więc mogę polecić ale takie tematy jak ten po prostu dobitnie uświadamiają, że jesteś hejterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×