Skocz do zawartości
boleknowak

[PYTANIE] Panel pod moje Portfolio

Polecane posty

Tak jak w temacie. Polecacie jakiś darmowy panel do mojego Portfolio (panel admina).

Mam dużo pomysłów co do tej strony ale potrzebuje jakiś panel admina. Wymagam abym mógł edytować sobie te zakladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Osobiście z bratem wszędzie stosujemy Joomle. Mogę ci podesłać kilka stron na tym CMSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chce ci się klepać kod to polecam Laravela, napiszesz w nim wszystko w dość fajny, szybki i w miarę prosty sposób, zakładając że będziesz chciał się go nauczyć.

 

Z gotowców masz wordpressa, joomlę, jakiegoś drupala ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chce ci się klepać kod to polecam Laravela, napiszesz w nim wszystko w dość fajny, szybki i w miarę prosty sposób, zakładając że będziesz chciał się go nauczyć.

 

Z gotowców masz wordpressa, joomlę, jakiegoś drupala ewentualnie.

On jest w gimnazjum i nie ma pojęcia co php, mysql, html. Niech użyje jakiegoś CMS bo pisanie bez wiedzy nie gwarantuje nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się z wiedzą php nie urodził, znam kilku gimnazjalistów z aspiracjami, którzy całkiem porządny kod robią, jak na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Znam również kilku młodych osobników którzy będąc w szkole liceum/początek studiów już firmę odpalili z autorskimi rozwiązaniami.

 

Obecna nawet na forum :)

 

Chcieć to móc, móc to mieć, mieć to być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×