Skocz do zawartości
kamil306

serwer z firewallem

Polecane posty

Witam, poszukuje a może raczej czekam na oferty firm które będą wstanie zaoferować mi to co potrzebuje.

 

poszukuje serwer dedyk/vps o nie dużej mocy, potrzeba z 2x2ghz min 2gb ram i dysk jakiś mały, jednakże zależy mi na lokalizacji pl w ostateczności zagranica.

 

najważniejsze, potrzebuje ochrony przez atakami ddos, ataki dość mocne potrafią vpsy hosteam położyć bez problemu, dlatego szukam czegoś innego.

 

Wiem że to nie tanie, wręcz przeciwnie, ze to dużo kosztuje i mam taka gotówkę, teraz czekam na propozycje

 

nie interesuje mnie blackholing, dlatego jeżeli twoja firma/serwerownia odcina dany serwer i jest offline np 24h to nie interesuje mnie taka oferta, ale jeżeli twoja firma/serwerownia jest wstanie utrzymać serwer online mogą być packet loss do 10-15% ale będzie online to mam nadzieje na długą współprace.

 

 

co to jest? może to być dla was śmieszne a dla innych głupie ale chodzi tu o serwer ts3, tak wiem wydać tyle kasy na nędzny serwer ts3, no cóż ja mam w tym interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wyżej koledzy napisali: runabove - > kimsufi - > i jeżeli w ostateczności nie da rady to dedyk Game z SYS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×