Skocz do zawartości
murgal

Zarządzany VPS

Polecane posty

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą "Innowacyjny VPS z DirectAdmin":

https://www.netdc.pl/innowacyjny-vps-z-directadmin,23.html

 

Z przyjemnością uruchomimy usługę testową wraz z dokonaniem pełnej migracji danych od bieżącego usługodawcy oraz kompletną optymalizacją celem uzyskania najkrótszego czasu ładowania witryny.

 

Zapraszamy,

https://www.netdc.pl/

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Skontaktuj się z hitme lub BH. Dobrego VPSa wyrwiesz może w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam VPS-a do dużej strony na wordpressie + buddy + dużo pluginów

 

Około 40 tyś średniej długości wpisów. 10 tys użytowników ( zarejestowanych ) . 100 tyś UU/ Mies

 

Na co zwrócić uwagę , gdzie jest najlepiej ? Gdzie dostane zniżkę dodatkową ? (jeszcze do tego -50% przy płatności rocznej)

 

Dyks SSD jest chyba podstawą chyba że jakieś inne rozwiazania z chmurą czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(jeszcze do tego -50% przy płatności rocznej)

Tylko u dostawców, którzy sztucznie zawyżają ceny, żeby potem udzielać rabatów, albo stosują agresywną nadsprzedaż.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej pytasz czego szukasz, ale nie wiesz dokładnie czego szukasz. Pewnie skończy się, że kupisz coś co niby ma spełnić Twoje oczekiwania, będzie overselling 800%, ale zapłacisz 40pln/mc :).

 

IMHO powinieneś napisać jaki chcesz CPU (ile wątków), ile ramu, ile hdd i transferu miesięcznego. Presta preście nie równa.

Podasz dokładne oczekiwania, to dostaniesz sensowne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie oierntuje się za bardzo w temacie . Po prosu napisałem jakiego typu serwis musi udżwignąć.

 

CZyli tak jak pisałem jest to serwis z uzytkownikami na wordpressie. Strona musi śmigać w mnieniu oka. Jakie wymagania ma wordpress nie służący jako blog - nie wiem.

 

I dlatego proszę was o radę

 

może wystarczy zwykły hosting ssd na kei ? Tylko to chyba nie jest VPS

https://www.kei.pl/hosting-ssd

 

myślałem nad

https://www.netdc.pl/innowacyjny-vps-z-directadmin,23.html- co myślicie o tym ?

 

https://zenbox.pl/zamow.htmlpakiet 50k lub 100k . Tylko tam chyba nie ma SSD .I chyba też nie VPS

 

Biznes-host - słyszałem jednak różne opienie więc raczej nie..

 

A może polecicie coś za granicą . Byle tylko był dobry support oraz adminstracja serwerem w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Opinie jakie słyszałeś odnośnie Biznes-Host.pl dotyczyły pewnie tych pisanych przez obrażonych na cały świat bo nie dostali do serwera pakietu frytek :) Sam posiadam już drugi rok VPS w B-H z opcją administracji i jestem zadowolony. Na poczatku po przeniesieniu tego z innych maszyn występowały usterki błędu dziecięcego (co akurat nikogo nie dziwiło) które zostały bardzo szybko wyeliminowane. Maszyna działa bez żadnych problemów, nie laguje, nie stoi na nim "ce esik ani inny tim spik" toteż z atakami gimbusowej konkurencji mamy spokój :)

Trzymam tam kilka stron które pożerają dosyć sporą ilość transferu. Nie bierz pod uwagę opinii wyrażanych przez miłośników "europejskich sieci serwerów ce esika, timspika i majnekrafta" bo ta grupa to w każdej firmie będzie płakać i narzekać że muli, że ataki ddos etc.

Pardon - nie w każdej. Nie w każdej - serwery które technicznie sprostałyby ich wymaganiom są zwyczajnie poza ich możliwościami finansowymi. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie spróbuj Zenboksa. Oni mają dobry support, metodę rozliczania usługi, którą łatwo zrozumieć, i oferują dwa tygodnie na przetestowanie usługi.

 

Problem z tym, czego oczkujesz, polega na kompletnej nieprzewidywalności, ile czasu zajmie administracja takim Wordpressem. Być może masz wszystko sensownie skonfigurowane, a być może admin będzie musiał debugować jakieś zabytkowe pluginy. A jeszcze ryzykuje negatywną opinię zupełnie nie ze swojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej sie obawiam tego że czego bym nie wybrał to i tak wordpress się nie nadaje na tego typu serwis. Opinie są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

 

Potrzebuje mocnego zarządzanego dla dużej presty, do ~ 800zł rocznie.

 

Jakieś propozycje?

 

 

Jaki masz max budżet na ten serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pakiet hostingowy DataHost .

Technologia cloudlinux czyli masz przydzielone konkretne zasoby, lokalizacja Atman, baza danych na dyskach ssd.

Pisz to udostępnię konto testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja to nie jest Atman ...

 

 

Nasze serwery
zainstalowane są obecnie w OVH Francja oraz SprintDataCenter w Olsztynie.

 


Teraz widzę, że to Twój biznes, pewnie lokalizacja zmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyny pod hosting kolokowane sa w ATMAN, konta seo na maszynach we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było do nolimits...

 

Pisaliśmy już kiedyś w innym wątku. Gdy zadałem Ci szczegółowe pytanie odnośnie memcached to skierowałeś mnie na konakt ze stroną.

 

tak też zrobiłem. Napisałem do Was ale do dziś żadnej odpowiedzi.

 

 

I tak wogóle trochę lipna ta strona. Żadnych informacji o firmie itp itd. Raczej bym wam nie zaufał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością otrzymałbyś odpowiedź na zgłoszenie, dostajemy bardzo dużo zapytań i każde jest numerowane, więc nie za bardzo wiem o czym piszesz teraz. Jeśli nie dostałeś to oferujemy chat na stronie, wystarczyło wejść zapytać. Odnoszę wrażenie, że w ogóle nie znasz rynku hostingowego, jesteśmy 10 lat na rynku i piszesz, że nie można nam zaufać. W UK nie masz obowiązku podawania adresów, zresztą po co Ci taki adres, skoro usługa jest wirtualna.

 

Dziękuję za informacje o naszej stronie, wszystkim się podoba, tylko nie Tobie.

 

 

Wycofują naszą ofertę, szczerze mówiąc nie życzyłbym sobie tak grymaśnego klienta jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

W UK nie masz obowiązku podawania adresów,

Irek, wszystko się zgadza, ale może warto dać na stronę adres firmy z uwagi na klientów z Polski. Wiesz jak to tutaj wygląda - istniejecie na rynku już spory kawał czasu, macie wyrobioną opinię, jesteście znani i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie smęcił że nie ma adresu, że podejrzane etc. Dla świętego spokoju po prostu :)

 

I tak wogóle trochę lipna ta strona. Żadnych informacji o firmie itp itd. Raczej bym wam nie zaufał .

Od powietrza, głodu ognia i takich klientów zachowaj nas Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adres był na stronie ponadto zawsze jest widoczny na fakturze, przy ostatnim update pewnie się usunął ze strony, ale dodamy dla świętego spokoju niektórych potencjalnych klientów z Polski

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością otrzymałbyś odpowiedź na zgłoszenie, dostajemy bardzo dużo zapytań i każde jest numerowane, więc nie za bardzo wiem o czym piszesz teraz. Jeśli nie dostałeś to oferujemy chat na stronie, wystarczyło wejść zapytać. Odnoszę wrażenie, że w ogóle nie znasz rynku hostingowego, jesteśmy 10 lat na rynku i piszesz, że nie można nam zaufać. W UK nie masz obowiązku podawania adresów, zresztą po co Ci taki adres, skoro usługa jest wirtualna.

 

Dziękuję za informacje o naszej stronie, wszystkim się podoba, tylko nie Tobie.

 

 

Wycofują naszą ofertę, szczerze mówiąc nie życzyłbym sobie tak grymaśnego klienta jak Ty.

 

Niezła butność i arogancja.

 

 

10 lat na rynku a w google na pierwszym miejscu na Wasz brand jest firma modelarska ??

 

Wasza strona ma PR 0 , 40 Stron zindeksowanych stron. Z czym do ludzi ? Nawet z potencjalnym klientem nie potraficie rozmawiać :D Ja jeszcze mam dystans do siebie ale 80 % to na starcie za taki ton wasz skreśla

 

Zero odpowiedzi na info. Zero informacji o firmie ? I Wy macie miliony klientów Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×