Skocz do zawartości
NetDC.pl

[PRACA] Młodszy administrator linux

Polecane posty

logo.gif
Stanowisko: Młodszy administrator linux
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • chęć dalszego rozwoju, otwartość na nowe technologie
  • dobra znajomość oraz swoboda w poruszaniu się w konsolowym środowisku Linux
  • bardzo dobra znajomość usług: MySQL, Apache, Nginx, Exim, Postfix, Proftpd, bind od strony konfiguracyjnej
  • bardzo dobra znajomość systemu DirectAdmin od strony administracyjnej oraz użytkowej
  • dobra znajomość systemu cPanel, ISPconfig oraz pokrewnych
  • umiejętność automatyzacji zadań poprzez tworzenie skryptów bash/perl
  • podstawowa znajomość języka PHP
  • znajomości wirtualizacji OpenVZ/Xen/KVM
  • podstawowa wiedza z zakresu działania sieci TCP/IP
  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz terminowość
Obowiązki:
  • bieżący kontakt z klientem
  • rozwiązywanie zgłaszanych usterek oraz realizacja zleconych prac wdrożeniowych
  • opracowywanie dodatkowych rozwiązań wspomagających pracę zespołu lub klientów
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • certyfikaty potwierdzające nabytą wiedzę
  • znajomość technologi OpenStack
  • znajomość git, svn, mongodb
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy
  • praca na umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • szeroki wachlarz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • udział w ciekawych oraz innowacyjnych projektach

Ilość dostępnych wakatów: 2

Charakter pracy: praca zdalna lub praca w biurze (Wrocław/Poznań)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (pdf) wraz z klauzulą
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002 r.Nr 101, poz.926 z póź. zm.)”.
na adres: praca@netdc.pl
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy następnie przejdą do kolejnego etapu rekrutacyjnego.
Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Widełki cenowe podane według wymagań forum.

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w zależności od stopnia samodzielności oraz doświadczenia.

Czytając wymagania wyrzuciłbym wpis "Młodszy" .

Fakt, widełki trochę bez sensu...nawet więcej niż trochę...w sensie ... że zaczynają się od 1500zł.

Miał chyba na myśli, że za duże wymagania jak na młodszego. :P