Skocz do zawartości
dinulec

Odrzucenie licencji

Polecane posty

Witam już 3 razy odrzucili podanie o licencje non-profit.

Nie wiem co mam robić nie mam pojęcia co jest źle.

Może ktoś się orientuję i mógłby mi pomóc.

Załączam e-mail od teamspeaka.

2 e-mail:

** ATTENTION **

Your application for a Non-Profit License has been denied for the following reasons:

* There are issues with the website you provided. There may be a problem with one or more of the items listed below:

- You must provide a URL to an online, working website for your organization.

- The website must have content and demonstrate community activity. Creating a website for the sole purpose of acquiring an NPL is not permitted.

- 'Under Construction' websites are not permitted.

- If content on your website requires login to access, provide us with a temporary username and password to review the website.

- Free web or community pages (e.g. yahoo.com, gmx.de, facebook.com, laposte.net, orange.fr, seznam.cz, interia.eu, etc.) are not permitted.


* Your website has content which is in violation of our NPL usage agreement. Reasons can be one or more of the following:

- Donation requests of any kind and for any reason are prohibited.

- Commercial activity (e.g. online store, marketplace, virtual currency/points/items, etc.) of any kind is not permitted.

- Ads on your website or links to other websites that have ads and/or commercial activity are not permitted.

- Sponsoring or offering free TeamSpeak servers/slots/channels is not permitted.

- Sharing servers/slots/channels is not permitted.

3 e-mail:

** ATTENTION **

Your application for a Non-Profit License has been denied for the following reasons:

* There are issues with the website you provided. There may be a problem with one or more of the items listed below:

- You must provide a URL to an online, working website for your organization.

- The website must have content and demonstrate community activity. Creating a website for the sole purpose of acquiring an NPL is not permitted.

- 'Under Construction' websites are not permitted.

- If content on your website requires login to access, provide us with a temporary username and password to review the website.

- Free web or community pages (e.g. yahoo.com, gmx.de, facebook.com, laposte.net, orange.fr, seznam.cz, interia.eu, etc.) are not permitted.

 

Podaje link do strony którą podowałem przy podaniu:

http://gim12klasa1e.cba.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sądzisz ? pisze z emaila dinulec@gim12klasa1e.cba.pl

Starą domene miałem to wykorzystałem.

Przez to mogą odrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz conajmniej dwóch warunków ktore Ci jasno pokazali a jeszcze sie pytasz co jest przyczyną?

 

 

 

- The website must have content and demonstrate community activity. Creating a website for the sole purpose of acquiring an NPL is not permitted.
- Free web or community pages (e.g. yahoo.com, gmx.de, facebook.com, laposte.net, orange.fr, seznam.cz, interia.eu, etc.) are not permitted.

 

Wydaj te 10-15 zł za domenę, zrób forum/blog/cokolwiek by miało jakiś ruch i dopiero startuj - TS to firma, dają licencje za free jak ktoś się chociaż minimalnie postara a nie wgra czystego wp ;)

 

patrzac na adres strony to ts dla klasy? 32 sloty są darmowe, więc powinno wam starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starą domene miałem to wykorzystałem.

Nie dla klasy.

Wytłumacz gdzie kupić domene jak tą strone tam postawić co na niej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domenę kup w OVH. Do tego będziesz potrzebował serwera pod teamspeaka, więc weź VPS-a w RunAbove. Na nim postaw nginksa, php-fpm i Wordpressa albo Ghosta z Disqusem. Napisz kilka sensownie wyglądających postów i poproś znajomych, żeby dodali niegłupie komentarze. Nie umieszczaj żadnych reklam ani innych śmieci.

 

Ale oni teraz są ogólnie cięci i trudno chyba dostać licencję non profit.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sądzisz ? pisze z emaila dinulec@gim12klasa1e.cba.pl

Starą domene miałem to wykorzystałem.

Przez to mogą odrzucać?

 

Ja to poza odrzuceniem bym cię jeszcze na czarną listę za marnowanie czasu dodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domenę kup w OVH. Do tego będziesz potrzebował serwera pod teamspeaka, więc weź VPS-a w RunAbove. Na nim postaw nginksa, php-fpm i Wordpressa albo Ghosta z Disqusem. Napisz kilka sensownie wyglądających postów i poproś znajomych, żeby dodali niegłupie komentarze. Nie umieszczaj żadnych reklam ani innych śmieci.

 

Ale oni teraz są ogólnie cięci i trudno chyba dostać licencję non profit.

Ok dzięki mam już vpsa na którym ts3 stoi tylko nie mam bladego pojęcia o stawianiu stron na vpsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki mam już domene na ovh.pl ale nie mam tam możliwości stworzenia adresu e-mail. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to żaden hosting wirtualny że w panelu sobie wyklikasz.

Ovh chyba daje jakiś darmowy pakiet na samą pocztę nie pamiętam bo nie mam tam stron. Jeśli nie i nie masz kompletnie wiedzy na temat vpsów i ich administracji to chyba najprościej będzie ci zainstalować darmowy panel :

http://debian.edu.pl/instalacja-darmowego-panelu-vestacp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki niemu w bardzo prosty sposób będziesz mógł zarządzać swoją stroną tworzyć konta email itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz, że jak składam podanie to muszę mieć połączony e-mial z domena. A na tym hostingu nie widze takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: To jest jakiś troll?

Mam pytanie posty nabijasz?

Uczę się!

Potrzebuję pomocy mam prawo czegoś nie umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko już ci opisałem w tym temacie. masz vpsa skonfiguruj sobie go pod www podałem ci kilka rozwiązań w linkach następnie postaw jakiegoś bloga, forum czy wstaw zdjęcie Komorowskiego co już tylko chcesz a następnie pisz znów o licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie nabijam postów ale ludzie dają Ci wiedzę na talerzu - wystarczy poczytać. Zakodować stronę etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak mi się właśnie zdawało że ovh daje miejsce na małą pocztę i to będzie najrozsądniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×