Skocz do zawartości
henryphp

[ZLECĘ] Wykonanie grafiki do strony.

Polecane posty

Witam,

 

Szukam doświadczonego grafika do dłuższej współpracy, aktualnie potrzebuję kogoś do zmodyfikowania loga a także wykonania kilkunastu różnych grafik na stronę, proszę podsyłać na PW swoje prace i kontakt.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nadal aktualne napisz na kontakt [at] antolek.pl co potrzebujesz, a wycenimy Ci wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam doświadczonego grafika do dłuższej współpracy, aktualnie potrzebuję kogoś do zmodyfikowania loga a także wykonania kilkunastu różnych grafik na stronę, proszę podsyłać na PW swoje prace i kontakt.

 

Pozdrawiam

 

 

 

cześć mogę zająć się grafiką twej strony :) najważniejsze w jakim stopniu miała by być zaawansowana moja praca grafik 2 .3D i za ile .

Witam,

 

Szukam doświadczonego grafika do dłuższej współpracy, aktualnie potrzebuję kogoś do zmodyfikowania loga a także wykonania kilkunastu różnych grafik na stronę, proszę podsyłać na PW swoje prace i kontakt.

 

Pozdrawiam

 

 

 

cześć mogę zająć się grafiką twej strony :) najważniejsze w jakim stopniu miała by być zaawansowana moja praca grafik 2 .3D i za ile .

Witam,

 

Szukam dowiadczonego grafika do duszej wspacy, aktualnie potrzebuj꠫ogo do zmodyfikowania loga a take wykonania kilkunastu rch grafik na stronꬠprosz꠰odsya栮a PW swoje prace i kontakt.

 

Pozdrawiam

 

 

 

cze栭og꠺aj栳iꠧrafik twej strony :) najwaniejsze w jakim stopniu miaa by by栺aawansowana moja praca grafik 2 .3D i za ile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×