Skocz do zawartości
Onyke

Zablokowanie zawartości strony

Polecane posty

Witam.

Chciałbym zablokować niektóre zawartości mojej strony używając płatności sms.

Chciałbym wykorzystać 2 typy płatności sms, mianowicie:

SMS MO - użytkownik wysyła sms pod podany numer i ewentualnie przepisuje otrzymany kod w celu odblokowania zawartości

SMS MT - użytkownik podaje swój numer telefonu na stronie, po czym przychodzi mu smsem kod PIN, który musi wpisać na stronie w celu odblokowania zawartości.

 

Z SMS MO miałem już styczność i wiem, że takie coś jest możliwe, ale jak jest z SMS MT? Można wykorzystać ten typ płatności do odblokowywania zawartości strony?

 

Chciałbym też się dowiedzieć czy umowa o dzieło będzie wystarczająca czy potrzebne będzie DG ? (Nie chodzi mi tutaj o ilość zarobków) Czy jako osoba prywatna mogę bezproblemowo używać SMS MT/MO w celu odblokowywania zawartości mojej strony?

 

Jaki serwis polecacie, który mi udostępni SMS MT i MO ? O dotpayu czytałem dużo negatywnych opinii na temat czasu realizacji wypłat, więc ich skreślam od razu.

 

Pozdrawiam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod kwestią możliwości wszystko jest możliwe. Do zrobienia MT wystarczy Ci przechowywanie w bazie danych relacji między numerem telefonu i stronami, które są dla niego udostępnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie Homepay.pl, masz tam sporo możliwości konfiguracji płatności sms, nawet bezobsługowo. Dodatkowo nie potrzebujesz mieć firmy, podatki itp robie za Cb Homepay. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy przy wdrożeniu to zapraszam na pw. Mogę pokazać na działającej stronie to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×