Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Poszukuję ofert na mocne VPS'y pod moją sieć serwerów gier CS.

Aktualnie mam:

 

4x3GHZ Xeon E3

16GB RAM

30GB dysk

w cenie 500 zł na rok.

 

Nie ma wykoanywanego oversellingu na tym vpsie, więc również taką ofertę chciałbym dostać.

 

Zależy Mi na czymś mocniejszym, w podobnej cenie. Płatność na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO nie ma szans. Możesz zdradzić (na PW jak nie chcesz udostępniać publicznie) gdzie Ty dorwałeś coś takiego? Bo też chcę :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wolę nie wiedzieć ile osób jest na serwerze matce i ile vpsów napłodzili na dedyku ;)

 

Jeżeli byś chciał coś lepszego to tylko dedyk, ale w tedy +1 zero na końcu ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę robił zamieszania mojemu dostawcy, więc niestety mimo wszystko nie podam firmy.

VPS na wirtualizacji OpenVZ, ogólnie to jest chmura obliczeniowa.

 

Wolę nie wiedzieć ile osób jest na serwerze matce i ile vpsów napłodzili na dedyku ;)

 

Jeżeli byś chciał coś lepszego to tylko dedyk, ale w tedy +1 zero na końcu ceny.

Zostałem zapewniony, że jest to opcja bez oversellingu, jednak nie mam szans jeszcze tego sprawdzić.
Łącze speedtestem wychodzi ponad 500Mbps, więc jest to niemożliwe, że jest przeciążona matka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że zostałeś zapewniony to nie znaczy ze jest niewykonywany overseling w sumie sam nie sprawdziłeś więc nie wiesz:) W overselingu nie chodzi tylko o łącze :) VPS w chmurze z takimi parametrami za zdeka 42PLN nigdy w życiu haha^^ Chętnie też bym wytestował takiego VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy wykonuje tracert mojego ip, przechodzi przez chmurę, więc wiesz.
No nie wytestowałem go jeszcze, bo nie mam jeszcze na nim tylu serwerów, aby był full.

 

Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: za tę cenę nie znajdziesz nic nawet zbliżonego do tych parametrów aby trzymało to jakąkolwiek jakość i ktoś albo Cię ładnie oszukuje, albo ładnie dopłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet VPS w OVH wychodzi drożej o zbliżonych parametrach. Podaj dostawce albo idz gdzie indziej szukać mocniejszego VPSa. Bo tu raczej są tylko i wyłącznie szanujące się firmy oraz swoje usługi.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS na wirtualizacji OpenVZ, ogólnie to jest chmura obliczeniowa.

 

Openvz to wirtualizacja w której nic nie masz gwarantowane, w odróżnieniu od chmury, gdzie płacisz za wykorzystane zasoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły jesteś. Takie parametry za taką cenę (nawet jeśli jest sprytnie ukryty overselling), a chcesz czegoś więcej w podobnej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×