Skocz do zawartości
miki1q

Strona do oceny turystyczna. http://www.domekwrabce.pl

Polecane posty

Witam. Strona do oceny szczególnie logo z przodu strony jak Wam się podoba?? Bo moim zdaniem jest tragiczne, mojej kobiecie się podoba i sam nie wiem co o tym myślec address strony http://www.domekwrabce.plgóry dziekuje za wszystkie komentarze nawet te złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych zdjęć w galerii ja bym nie dał - nijakie takie , jedne duże - drugie małe , rozmyte.

Załatw lepszy sprzęt fotograficzny lub kogoś kto go ma , dobre fotki to podstawa.

 

Piszesz o fajnym kominku - pokaż go , niech ludzie zobaczą jaki jest fajny.

Piszesz o parkingu - też warto pokazać ludziom jak to wygląda.

Może ujęcie z bliższej czy dalszej perspektywy siedliska , widok tarasu itp itd - ludzie chcą wiedzieć jak to wygląda zanim tam pojadą.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No była lepsza galeria przy tworzeniu strony ale odrazu musiałem ja przenieś na inny serwer i cała galeria poszła. Teraz tylko taka wrzuciłem na szybkiego żeby cos było własnie na dniach jakaś lepsza będzie tylko musze odzyskać stare dobrej jakości zdjęcia. Ale dzieki wielkie za uwagę na to. Coś jeszcze widzicie tam do poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w regulaminie - zamiast indiwidualnie powinno być indywidualnie, punkt pierwszy. A tak w ogóle to tekst mógłby być wyjustowany, a nie wyśrodkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe miejsca w Rabce.

Dosłownie 2 zdjecia?

Rozumiem,że nie chcesz przyciągnać klientów.

Maciejowa,Zdrojowa,Polczakówka,Siwy Dym.

Nawet wakacyjne wieczorki taneczne,mogą nie jednego przyciągnać.

Dodaj coś wiecej od siebie.

Gdyby nie to,że jestem z Rabki,po opisie twojej strony nie pojechałbym tam bo i po co.

Trasy rowerow,może jakieś szlaki turystyczne dodaj,opisz co można zrobić (oprucz picia w takim domku i ogladania TV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę uważać na literówki w tekstach - w cenniku w jednym miejscu jest /ps zamiast /os, a w regulaminie nie ma połowy polskich znaków (swiateczne, wpisac, zycza...). W kwietniu warto by też było zlikwidować informację o braku miejsc na Sylwestra... Opis atrakcji w Rabce wygląda ok, ale przydałoby się tam więcej dobrej jakości zdjęć, żeby ludzie faktycznie mogli zobaczyć jak wygląda okolica. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×