Skocz do zawartości
MazuLuka

Studio graficzne - MazuLuka.pl

Polecane posty

Hej,
chciałbym wam przedstawić moją stronę internetową, na razie we wczesnej fazie beta. Jest dużo niedoróbek jeszcze i dużo się jeszcze w przeciągu najbliższego czasu zmieni, aczkolwiek chciałbym abyście pomogli mi w wyłapaniu błędów, które ja będę na bieżąco poprawiał.

MazuLuka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna, tylko logo wygląda trochę jak... sklepu budowlanego. Oraz ta grafika w podkoszulku mało schlebiająca.

 

Strona bardzo wolno się ładuje.

OK. Półtorej sekundy to taki sobie wynik. Też uważam, że należy celować w pół sekundy. Ale bez przesady.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz własny styl i działasz to najważniejsze, strona przejrzysta i czytelna.

 

Obrazki z bloga muszą się ładować razem ze stroną główną? Mógłbyś je wrzucić do cache i wtedy zyskałbyś trochę na szybkości bo strona dużo nie waży. W sumie to tylko tulipany i most wydłużają ładowanie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochlebne opinie, spodziewałem się jednak bardziej negatywnych, bo niedokończone, bo mnóstwo jeszcze błędów, bo nie ma RWD i tak dalej. Responsywność zostawię na koniec, gdy już skończę.

Co do ładowania się strony, popracuję nad tym, dzięki @robson345 za wskazanie tropu, do którego się na pewno odniosę w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×