Skocz do zawartości
AttHost

AttHost - Więcej przestrzeni dla każdego - proste ceny, bez niespodzianek

Polecane posty

Zapraszamy do testowania oraz wyrażania opini nt. naszych usług w ramach darmowego 14-dniowego okresu testowego.

 

Oferujemy hosting stron internetowych, aplikacji www (Python, Django) oraz rejestrację i utrzymanie domen w korzystnych cenach. Nie ukrywamy cen, nie stosujemy promocji w pierwszym roku trwania hostingu.

Staramy się być dostępni 24/7/365 na wszystkich polach komunikacji. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 24 264 11 12 a także na Facebooku, Twitterze, Google+, poprzez E-mail oraz Chat.

https://atthost.pl/hosting/

 

Dla fachowców i nie tylko przygotowaliśmy specjalną ofertę limitowaną obejmujące stałą 70% zniżkę na Hosting Enterprise w zamian za sugestie, opinie, uwagi dotyczące naszych usług.

Więcej informacji na https://atthost.pl/hosting/hosting-za-feedback/

 

 

Edytowano przez AttHost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma z płocka no ciekawe przejdę się zobaczyć siedzibę przy okazji. ;) gdzie macie maszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie chciałbym potwierdzić, że jestem w trakcie korzystania z usługi hostingu oferowanej przez AttHost i wstępnie stwierdzam, że problemów nie ma. A co mnie zachęciło by poznać choćby jeden z ich pakietów z bliska? - A no duża powierzchnia w rozsądnej cenie.

Co prawda serwery mieszczą się we Francji, ale przykładowa strona na Wordpressie ładuje się o wiele szybciej, jak ta którą trzymam na serwerach w Niemczech. Myślałem, że to pingi które są niższe świadczycz mogłyby o krótszym dostępie do serwera i ładowaniu się strony, ale zapewne się mylę. Ostatnio mam również problemy z łączem i podczas gdy strony innych dostawców hostingu (korzystających z polskich DataCenter) ładują mi się długo lub wcale, do panelu atthost mam bezproblemowy dostęp - nie wiem na czym polega ta zależność.

Na pewno jest się ciężko przyzwyczaić do ich panelu, a to tylko dlatego że jest inny od tych nam znanych i do których się przyzwyczailiśmy - tudzież DirectAdmina, Pleska czy rozbudowanego cPanela -, ale nie problemem dla mnie jest przesiąść się na coś zupełnie nowego. W zasadzie już kiedyś korzystałem z autorskiego rozwiązania i przyznam, że to które oferują na atthost.pl jest na obecną chwilę mało rozbudowane - brakuje narzędzi choćby do zarządzania plikami (pozostaje SSH i FTP). Oczywiście autorzy są bardzo otwarci na sugestie i potrafią odpowiedzieć na frapujące mnie pytania - bardzo to doceniam i mam nadzieję, że się to nie zmieni. Również niebawem mają się pojawić nowe opcje w panelu i myślę, że jeszcze większa poprawa w szybkości działania ich usług. Na pewno, jak zajdzie taka potrzeba to atthost.pl opublikuje więcej informacji na ten temat.

Mimo właśnie tego ubogiego panelu skorzystałem z autoinstalatora Wordpressa i w kilka sekund miałem zainstalowaną prostą stronę. Przykładowo w Plesku proces instalacji WordPressa trwał dłużej i ze strony nie dało się skorzystać wcale bo długo się ładowała.

Poza tym przetestowałem dodatkowo zenboxa oraz idhosting, ale tylko pod jednym wzlędem - prędkości pobierania czy wysyłu plików. Spośród tych 3 dostawców, których zdołałem wymienić w poście, idhosting.pl wypadł najlepiej - download paczki archiwum ważącej ok 200MB wyniósł 10MB/s czyli maks. na jaki pozwala moje łącze. Na zenbox.pl wyszło - ~6-7MB/s, a dla atthost.pl - ~4-5MB/s. Prędkość uploadu u wszystkich taka sama ~1,7MB/s.

Zależało mi jeszcze aby sprawdzić webiq.pl, dlatego że posiadają również ciekawą ofertę, ale mam czasami problemy z dostępnością do ich strony kończące się komunikatem "Przekroczono limit ładowania się strony" (czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przetestowałem dodatkowo zenboxa oraz idhosting, ale tylko pod jednym wzlędem - prędkości pobierania czy wysyłu plików. Spośród tych 3 dostawców, których zdołałem wymienić w poście, idhosting.pl wypadł najlepiej - download paczki archiwum ważącej ok 200MB wyniósł 10MB/s czyli maks. na jaki pozwala moje łącze. Na zenbox.pl wyszło - ~6-7MB/s, a dla atthost.pl - ~4-5MB/s. Prędkość uploadu u wszystkich taka sama ~1,7MB/s.

 

Zacytuję siebie i zarazem poprawię, bo nigdzie nie widzę opcji "Edytuj". Po kontakcie z AttHost i zgłoszeniu faktu moich dziwnych odczuć względem prędkości transferu dostałem odpowiedź, że na swoim łączu uzyskują ją prawidłową i nie ograniczają transferu na serwerach w każdym aspekcie. Uwierzyłem, dlatego że na stronie postawionej na niemieckich serwerach również zauważyłem spadki prędkości, gdzie wcześniej wszystko było ok. Zatem mam większy problem z internetem niż sądziłem, a testy na nic się zdały.

 

Edytowano przez yoroshi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×