Skocz do zawartości
Mike Mouse

Hosting z dużą powierzchnią dyskową

Polecane posty

Witam

 

 

Poszukuję hostingu, który oferuje min 100 GB powierzchni na dysku.

Na co mi aż tyle? Na wrzucanie modyfikacji do pewnej gry. :P

 

Zastanawiam się nad biznes-hostem i ovh

 

Zależy mi na atrakcyjnej cenie, stabilności, dobrym supporcie.

Edytowano przez Mike Mouse (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapraszamy do nas na bezpłatne 14 dni testów. Oferta hostingu na https://atthost.pl/hosting

144 GB powierzchni znajdzie Pan w planie Enterprise w stałej cenie 209,00 zł brutto na rok.

Na ten plan mamy także dożywotnią zniżkę 70% w zamian za sugestie dot. poprawy funkcjonalności naszego panelu, strony i usług.

Więcej informacji znajdzie Pan na stronie https://atthost.pl/hosting/hosting-za-feedback/

Staramy się być dostępni 24/7/365 na wszystkich polach komunikacji. Można się z nami telefonicznie pod numerem +48 24 264 11 12 a także na Facebooku, Twitterze, Google+, poprzez E-mail oraz Chat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym OVH - jeżeli nie zależy Ci na wydajności, tylko na bezpieczeństwie danych, niezawodności i cenie to chyba warto. Jedynym minusem jest support, a właściwie jego brak. Plusem jest oczywiście dobry anty-ddos, którego w takiej cenie nie zapewni Ci nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Poszukuję hostingu, który oferuje min 100 GB powierzchni na dysku.

Na co mi aż tyle? Na wrzucanie modyfikacji do pewnej gry. :P

 

Zastanawiam się nad biznes-hostem i ovh

 

Zależy mi na atrakcyjnej cenie, stabilności, dobrym supporcie.

 

Czy modyfikacje/dane będą pobierane ze strony internetowej w formie linku? Czy pliki będą zabezpieczone w sposób uniemożliwiający podlinkowanie przez serwisy zewnętrzne? Jak będę znał odpowiedź na te pytania to zaproponuję usługę o pojemności 100GB w kwocie 140zł (rocznie) i za każde kolejne 100GB / 100zł (rocznie). Usługa dostosowana pod konkretny serwis o charakterze dedykowanym objęta ograniczeniami w stosunku do ilości baz danych/kont FTP/domen internetowych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ovh za 104 zł/rok mam 100gb pojemności, więc chyba się oplaca. Co o tym sądzicie?

Jeśli chodzi tylko o miejsce, to OVH ma lepszą ofertę, gdzie za 100GB zapłacisz $1 (niecałe 4zł) miesięcznie. Tylko płacisz oddzielnie za ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czy modyfikacje/dane będą pobierane ze strony internetowej w formie linku? Czy pliki będą zabezpieczone w sposób uniemożliwiający podlinkowanie przez serwisy zewnętrzne? Jak będę znał odpowiedź na te pytania to zaproponuję usługę o pojemności 100GB w kwocie 140zł (rocznie) i za każde kolejne 100GB / 100zł (rocznie). Usługa dostosowana pod konkretny serwis o charakterze dedykowanym objęta ograniczeniami w stosunku do ilości baz danych/kont FTP/domen internetowych.

 

 

Format linku wygląda tak: http://xx-xxx.pl/engine/download.php?id=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi tylko o miejsce, to OVH ma lepszą ofertę, gdzie za 100GB zapłacisz $1 (niecałe 4zł) miesięcznie. Tylko płacisz oddzielnie za ruch.

 

zainstalujesz mu wszystko i skonfigurujesz za darmo?

 

Format linku wygląda tak: http://xx-xxx.pl/engine/download.php?id=6

 

Czyli nie są zabezpieczone ani czasowo ani wymogiem wprowadzenia np hasła?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.mzone.uk trochę wysokie ceny.

 

Czekam jeszcze na wypowiedz SiXwishlist

 

Zaproponowana kwota w stosunku do usługi o powierzchni 100GB i nielimitowanym transferem będzie posiadać ograniczenia ze względu że jest to usługa dedykowana. Ograniczenie ilości obsługiwanych domen: 5, baz danych: 5, konta FTP: 5 Ograniczeniom nie będzie podlegało ilość skrzynek pocztowych. Usługa oparta o cPanel. Usługa nie obejmuje wykonywania okresowej kopii zapasowej lecz dostarcza narzędzia by wykonać ją we własnym zakresie. Zmiana pakietu o kolejne 100GB za pośrednictwem naszego panelu wsparcia technicznego. W przypadku chęci skorzystania z większej powierzchni jak 200GB koszt usługi jest negocjowany lecz nie podlega obowiązkowi z naszej strony o jej dostarczeniu. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu ,adres email w profilu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o mintshost.pl?

75GB dysk SSD z kuponem rabatowym 84 zł za rok

 

Wydaje mi się że pisałeś coś o 100GB? Myślę że jak potrzebujesz mniej to zdecydowanie jest to dobra oferta. Natomiast jak zapytasz o ofertę typu potrzebuję coś o powierzchni od 50GB do 75GB na pewno znajdą się kolejne propozycje. MintsHost ma dobrą opinię tym bardziej że jest to marka BH. Czy cena jest z podatkiem VAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z ovh.

Czy dałoby radę dogadać się z nimi tak aby móc płacić za serwer miesięcznie, a nie z góry za cały rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z ovh.

Czy dałoby radę dogadać się z nimi tak aby móc płacić za serwer miesięcznie, a nie z góry za cały rok?

 

NIE!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby zwykłe "nie" :ph34r:

 

A jaki hosting z parametrami zbliżonymi do hostingu ovh oferuje płatność miesięczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby zwykłe "nie" :ph34r:

 

A jaki hosting z parametrami zbliżonymi do hostingu ovh oferuje płatność miesięczną?

 

a który pakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×