Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oferty pracy w IT i zasady umieszczania ich WHT

Oferty pracy w IT i zasady umieszczania ich WHT Praca Job

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

Oferty pracy w IT i zasady umieszczania ich WHT

#1 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 02 luty 2015 - 19:52

Mam od jakiegoś czasu dostęp do bardzo dobrze płatnych stanowisk w odniesieniu do: Systems Administrators, Devops Engineers, Support Engineers itp Stanowiska głównie w Londynie ale zostałem poproszony czy nie jestem wstanie polecić kilku osób. Nie zabierałem się do tego ale pod naciskiem kilku maili i telefonów obiecałem, że się tym zajmę. Według waszej opinii gdzie mogę w prosty sposób dać ogłoszenia ,że są dostępne takie stanowiska lecz z zastrzeżeniem że kontakt ma być w pierwszej kolejności zemną zanim dany kandydat zostanie polecony dalej. Nie robię tego pod własna marką więc nie wiem jak ten temat ugryźć tu na forum. Sam proces otrzymania etatu będzie kierowany przez czołową firmę rekrutującą w UK zajmującą się tylko i wyłącznie branżą IT. Dziękuję za ewentualną pomoc.

#2 behemoth

behemoth

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 1237 postów
  • Firma:swhosting.pl
  • Imię:Jakub

Napisany 03 luty 2015 - 15:25

Goldenline / linkedin

#3 Gość_patrys_*

Gość_patrys_*
  • Goście

Napisany 03 luty 2015 - 15:37

http://www.webhostin...splay.php?f=136 lub coś innego międzynarodowego, bo to jest forum polskie...

#4 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • 2366 postów

Napisany 03 luty 2015 - 15:42

Goldenline / linkedin

Również biorę pod uwagę.

http://www.webhostin...splay.php?f=136 lub coś innego międzynarodowego, bo to jest forum polskie...

Miałem nadzieję ściągnąć właśnie osoby z Polski bo oferty są naprawdę ciekawe.

#5 nesti

nesti

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 296 postów

Napisany 15 luty 2015 - 13:54

@SiXwishlist

Oferty ofertami ale nawet w najlepszej firmie nie masz zadnej gwarancji zatrudnienia jesli nie masz kontraktu. Przez agencje wiesz jaka jest praca, gdzie by nie byla czy to w it czy fabryce airbusa. Masz dzisiaj jutro mozesz nie miec ;)

#6 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • 2366 postów

Napisany 15 luty 2015 - 15:59

@SiXwishlist

Oferty ofertami ale nawet w najlepszej firmie nie masz zadnej gwarancji zatrudnienia jesli nie masz kontraktu. Przez agencje wiesz jaka jest praca, gdzie by nie byla czy to w it czy fabryce airbusa. Masz dzisiaj jutro mozesz nie miec ;)

Jest różnica między agencjami pracy a agencjami rekrutacyjnymi. Potocznie nazywa się to łowcy talentów. W tym konkretnym przypadku chodzi o stanowiska oparte o kontrakt od 6 do 24 miesięcy z możliwością przedłużenia w bardzo konkretnych firmach gdzie dochody wykraczają znacznie poza skalę oczekiwań. Gwarancją uzyskania pracy jest sprostanie wymaganiom jakie stawia konkrety pracodawca ale często mały drobiazg np na CV jest atutem. Temat jest jak najbardziej otwarty pomimo mojego ogólnego problemu z czasem.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Praca, Job

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników