Skocz do zawartości
DreamPL

Serwer dedykowany + ochrona DDoS

Polecane posty

Szukam hostingu w Polsce z dobrą ochroną przed atakami DDoS (kilkanaście Gbps). Udostępniam usługi VoIP. Generuję ruch 300 Mbps upload / 100 Mbps download.

Edytowano przez DreamPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ktos edytowal post, na poczatku mial napisane ze hostuje sie w hosteam i ze 'ponoc' ataki sa za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się o uszy obiło, że ATMAN wprowadzał jakiś własny system antyddos, więc może warto do nich uderzyć?

Może nie w ofercie eco, ale przy kolokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na VoIP masz ddosy?!? Tego jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam hostingu w Polsce z dobrą ochroną przed atakami DDoS (kilkanaście Gbps). Udostępniam usługi VoIP. Generuję ruch 300 Mbps upload / 100 Mbps download.

 

Koszt ochrony serwera to kwota na początek około 1000zł miesięcznie + kwota samego serwera. Jeżeli jesteś wstanie płacić takie pieniądze zapraszam do dalszej dyskusji :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Koszt ochrony serwera to kwota na początek około 1000zł miesięcznie + kwota samego serwera. Jeżeli jesteś wstanie płacić takie pieniądze zapraszam do dalszej dyskusji :)

 

Jestem w stanie płacić.

 

Gdzieś mi się o uszy obiło, że ATMAN wprowadzał jakiś własny system antyddos, więc może warto do nich uderzyć?

 

Może nie w ofercie eco, ale przy kolokacji?

Interesuje mnie wynajem sprzętu.

 

Ten ktos edytowal post, na poczatku mial napisane ze hostuje sie w hosteam i ze 'ponoc' ataki sa za duze.

Tak. Właśnie później mi odpisali, że jeszcze mogą pomyśleć nad dodatkowymi zabezpieczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Polska jest wymogiem skorzystania z usługi?

Tak. W ostateczności Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×