Skocz do zawartości
ZysQ

Darmowa domena

Polecane posty

Witam, czy gdzieś nadal obowiązuje ta promocja? Bez konieczności przedłużania po roku? Dawno mnie 'w tym' nie było więc się nie orientuję. Chodzi o takie promocje jak byly na az.pl 1and1.pl itp. Dostaje darmowa domene pl na rok bez koniecznosci jej przedluzania i bez zadnych haczykow. Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego jestem świadom, lecz chodzi mi o taka promocję jak opisałem wyżej :)

 

Czyli tylko domena jedynie opłacając podatek VAT? hm... myślę ze nikt już nie popełni takiej wtopy tworząc taką ofertę dla osób prywatnych lub z zastrzeżeniem że taka osoba posiada np jedną domenę zarejestrowana w tej samej firmie. Po prostu to nie ma sensu. Realnie ktoś za to płaci niestety, w przypadku 1and1 klienci poprzenosili domeny tam gdzie było taniej i nikt nie mógł z tym nic zrobić bo nie byli gotowi na takie sytuacje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego świadom, że ktoś musi za to zapłacić, a może inaczej. Gdzie znajdę tanie domeny najlepiej z możliwościa łatności sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za darmo zarejestrujesz domenę przeważnie na az.pl, home.pl oraz nazwa.pl - nie musisz przedłużać, ale jak już zechcesz to Cię słono to kosztowałoby, ino nie masz także możliwości wytransferowania domeny do innego operatora, dopóty nie uiścisz prolongaty.

 

A propos rejestracji domeny z płatnością SMS; takie coś oferuje mintshost (marka pod szyldem Biznes-Host), speedhost i xaa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego świadom, że ktoś musi za to zapłacić, a może inaczej. Gdzie znajdę tanie domeny najlepiej z możliwościa łatności sms?

 

 

Zapraszam na domena.pl - rejestracja jest darmowa, obowiązku przedłużenia nie ma

Macie dostępną formę płatności za domeny przez SMS przy kwocie odnowienia 100zł za domenę PL??? , 75zł za odnowienie to górna rozsądna granica w mojej opinii podobnie jak kwota za rejestracje nie powinna przekroczyć 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego takim firmom opłaca się wyłożyć NASKowi 9,90 za pierwszy rok z własnej kieszeni - klient rejestruje domenę za darmo - bo nawet jeśli tylko niektórzy klienci domenę przedłużą na rok drugi, to i tak te firmy na tym zarabiają. Przynajmniej taki jest ich zamysł (w mojej opinii).

 

Z punktu widzenia klienta:

- jeśli ktoś zamierza z domeny korzystać nie dłużej niż rok - brać te darmowe albo za złotówkę w promocjach od drogich firm;

- jeśli ktoś przewiduje korzystanie z domeny dłużej niż rok - taniej wyjdzie zapłacić 12-15 za rok pierwszy i potem 50-60 za drugi i każdy kolejny u tańszych rejestratorów bez żadnych promocji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie dostępną formę płatności za domeny przez SMS przy kwocie odnowienia 100zł za domenę PL??? , 75zł za odnowienie to górna rozsądna granica w mojej opinii podobnie jak kwota za rejestracje nie powinna przekroczyć 20zł.

 

Płatności via sms nie mamy, natomiast jeżeli chodzi o cenę odnowienia zawsze można się dogadać ;) ale to juz PW

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego takim firmom opłaca się wyłożyć NASKowi 9,90 za pierwszy rok z własnej kieszeni - klient rejestruje domenę za darmo - bo nawet jeśli tylko niektórzy klienci domenę przedłużą na rok drugi, to i tak te firmy na tym zarabiają. Przynajmniej taki jest ich zamysł (w mojej opinii).

 

Z punktu widzenia klienta:

- jeśli ktoś zamierza z domeny korzystać nie dłużej niż rok - brać te darmowe albo za złotówkę w promocjach od drogich firm;

- jeśli ktoś przewiduje korzystanie z domeny dłużej niż rok - taniej wyjdzie zapłacić 12-15 za rok pierwszy i potem 50-60 za drugi i każdy kolejny u tańszych rejestratorów bez żadnych promocji.

 

 

Biorąc darmową domenę trzeba bardzo wnikliwie wczytać się w warunki usługi bo każda firma ma inne wymogi zwiazane z udostępnieniem domeny za darmo. Fakt niektórzy wykladaja z wlasnej kieszeni by potem podkrecic cene. Chyba zdarza się i tak ze firmy za odstąpienie od usługi moga zamknac uzytkownikowi mozliwosc korzystania z promocji. Różne zdarzaja sie wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×