Skocz do zawartości
Sop

Hosting poczty

Polecane posty

Witam

Szukam hostingu dla poczty o rozmiarze jakieś 3-4TB. Potrzebuję by można było podpiąć do niej 13 domen .gov.pl przez przekierowanie MX'ów w DNS.

Szczytem szczęścia by było gdyby dla każdej z tych 13 domen możliwe byłoby stworzenie adminów którzy mogliby zakładać konta tylko dla poszczególnych domen i jednego głównego który mógłby wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam hostingu dla poczty o rozmiarze jakieś 3-4TB. Potrzebuję by można było podpiąć do niej 13 domen .gov.pl przez przekierowanie MX'ów w DNS.

Szczytem szczęścia by było gdyby dla każdej z tych 13 domen możliwe byłoby stworzenie adminów którzy mogliby zakładać konta tylko dla poszczególnych domen i jednego głównego który mógłby wszystko.

Czy to jedyne wymagania? Ile wynosi powierzchnia całkowita obecnej usługi. O jakiej ilości skrzynek pocztowych rozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak pisałem oczekiwany przeze mnie rozmiar to łącznie jakieś 3-4 TB, liczba kont na chwilę obecną to jakieś 800 docelowo 1500. Interesuje mnie rozwiązanie, w którym otrzymuje gotowe rozwiązanie (panel administracyjny) bez potrzeby konfiguracji serwera, zabezpieczeń itp. Bezpieczeństwo, kopie itp. proszę sobie wliczyć w cenę rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak pisałem oczekiwany przeze mnie rozmiar to łącznie jakieś 3-4 TB, liczba kont na chwilę obecną to jakieś 800 docelowo 1500. Interesuje mnie rozwiązanie, w którym otrzymuje gotowe rozwiązanie (panel administracyjny) bez potrzeby konfiguracji serwera, zabezpieczeń itp. Bezpieczeństwo, kopie itp. proszę sobie wliczyć w cenę rozwiązania.

 

Dziękuję za odpowiedź. Jesteśmy wstanie dostarczyć taką usługę i nie stanowi to dla nas problemu. Każda z domen będzie posiadała niezależny panel administracyjny + dodatkowo jeden główny w naszym panelu my.sixwishlist.com , który umożliwia na pełną konfigurację wszystkich skrzynek pocztowych/domen z uwzględnieniem wielkości pojedynczej skrzynki jak i całkowitej powierzchni całej usługi. Backup wykonywany jest na trzy sposoby z podziałem na dzienny/tygodniowy/miesięczny + dodatkowo backup przyrostowy. 1500 niezależnych adresów email nie jest dużą ilością natomiast zawsze proponujemy wygenerowanie certyfikatu SSL i utworzenie domeny głównej z dodanym elementem typu webmail.domena.tld lub w dowolnej innej formie. Całkowity koszt wdrożenia i miesięczne utrzymanie usługi nie przekroczy 1000zł przy powierzchni całkowitej 4TB. Oczywiście nie ma problemu by zwiększyć te powierzchnię do 8TB. Wyżej wymieniona kwota zawiera koszt utrzymania certyfikatu SSL i samo wdrożenia. W przypadku chęci skorzystania z usługi zapraszam do kontaktu: tom@sixwishlist.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku to chyba zimbra byłą by dobrym rozwiązaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×