Skocz do zawartości
Samael

Sixwishlist.com - jaki mają limit maili na godzinę

Polecane posty

Witam,

poszukuję informacji na temat limitu wykorzystania funkcji mail (php) na serwerach sixwishlist.com

 

Dotychczas, na poprzednim hostingu miałem limit 250 maili/h i nigdy nie miałem problemu z jego przekraczaniem, jednak dziś do mojego serwisu dodałem funkcję rejestracji która wymaga autoryzacji poprzez maila i nie chciałbym przekroczyć limitu ustalonego przez firmę.

 

Szukałem na ich stronach i na łamach tego forum, niestety nic nie znalazłem.

 

Z góry dziękuję za pomoc i uzyskaną odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równocześnie z napisaniem tego tematu.

Nie należę do tych cierpliwych więc mam nadzieję, że któreś źródło jeszcze dziś uzyska dla mnie odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję informacji na temat limitu wykorzystania funkcji mail (php) na serwerach sixwishlist.com

 

Dotychczas, na poprzednim hostingu miałem limit 250 maili/h i nigdy nie miałem problemu z jego przekraczaniem, jednak dziś do mojego serwisu dodałem funkcję rejestracji która wymaga autoryzacji poprzez maila i nie chciałbym przekroczyć limitu ustalonego przez firmę.

 

Szukałem na ich stronach i na łamach tego forum, niestety nic nie znalazłem.

 

Z góry dziękuję za pomoc i uzyskaną odpowiedź.

Pozdrawiam.

 

Simple Hosting do 250 maili na godzinę

Wordpress Hosting do 250 maili na godzinę

Dedicated Hosting do 500 maili na godzinę (istnieje możliwość zwiększenia limitu)

Business Hosting bez limitu

 

Równocześnie z napisaniem tego tematu.

Nie należę do tych cierpliwych więc mam nadzieję, że któreś źródło jeszcze dziś uzyska dla mnie odpowiedź :-)

 

Czy zdarzyło nam się nie odpowiedzieć na zadane pytanie do jednej godziny?

 

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Jak nie blog firmowy to niecierpliwy klient który robi z zewnętrznego forum helpdesk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×