Skocz do zawartości
Oziii1992

Dobry hosting?

Polecane posty

Jaki dobry hosting polecilibyście?


Strona jest w najnowszym PHP, służy ona do oglądania filmów wgranych na dysk lub z linków zewnętrznych, jaki hosting byście polecili?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki dobry hosting polecilibyście?

Strona jest w najnowszym PHP, służy ona do oglądania filmów wgranych na dysk lub z linków zewnętrznych, jaki hosting byście polecili?

 

 

To znaczy dokładnie jakiej wersji PHP?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie kto pozwoli na taki skrypt na usłudze hostingu współdzielonego? Nie wiem czy zrozumiałem właściwie zastosowanie usługi ale to chyba bardziej by wypadało skorzystać z jakiegoś VPS-a lub serwera dedykowanego. Wersja 5.3 już dawno wyszła z obiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz ogromnych zasobów dyskowych na przechowywanie filmów, to zachęcam do zapoznania się z ofertą serwerów WWW HostingHouse.

Do dyspozycji klientów jest PHP w wersjach 5.2 do 5.5 i 7 dni okresu testowego.

 

Nasze serwery są kolokowane w polskim centrum danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Hosting w EcoHost.pl

 

W ofercie mamy pakiety o pojemności od 5GB do 20GB powierzchni SSD oraz nielimitowany transfer!

 

Dlaczego warto nas wybrać:

- ceny już od 49 PLN netto za rok

- hosting na dyskach SSD

- bezpieczeństwo – codzienne kopie zapasowe

- jedyna firma w Polsce, która oferuje panel InterWorx!

- trzy programy pocztowe oraz rozbudowany filtr antyspamowy

- PHP na dzień dzisiejszy w wersji 5.4.36

- SSL SNI

- dostęp do bazy darmowych skryptów

- atrakcyjne usługi uzupełniające – certyfikaty SSL oraz tanie domeny

- okres testowy 14 dni.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 511 017 013 lub mailowy bok@ecohost.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sixwishlist.com/pl/hosting/ od 5.66zł za 1GB/nielimitowany transfer do 56.62zł za 10GB/nielimitowany transfer lub

http://sixwishlist.com/pl/dedicated-hosting/ od 140.98zł za 50GB/nielimitowany transfer do 368zł za 200GB/nielimitowany transfer

 

Oferta obejmuje pełny zwrot kwoty do 90 dni w przypadku kiedy nie jesteśmy wstanie zagwarantować usługi zgodnej z naszą ofertą. Informuję że w przypadku oferty Dedicated Hosting cena za usługi ulegnie zmianie 18 stycznia 2015.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poprzednia strona jest na 5,3 ta to dokładnie nie wiem, ale zapytam.

Pytanie czy któryś z waszych hostingów da radę udźwignąć to? Jeżeli tak proszę się zgłosić i działamy, tylko potrzebna Mi jest gwarancja.

Popytałem i wychodzi na to, że dedyk będzie trzeba raczej wykupić, a więc kto posiada najrozsądniejsze ceny i dobry sprzęt?

 

Nie będę ukrywał, że na początek będzie miała w tym przypadku duże znaczenie cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poprzednia strona jest na 5,3 ta to dokładnie nie wiem, ale zapytam.

Pytanie czy któryś z waszych hostingów da radę udźwignąć to? Jeżeli tak proszę się zgłosić i działamy, tylko potrzebna Mi jest gwarancja.

Popytałem i wychodzi na to, że dedyk będzie trzeba raczej wykupić, a więc kto posiada najrozsądniejsze ceny i dobry sprzęt?

 

Nie będę ukrywał, że na początek będzie miała w tym przypadku duże znaczenie cena

 

Wszystko zależy ile potrzebujesz miejsca i jaki będzie przyrost danych. Skoro strona jest jeszcze w "powijakach" na pewno masz jakieś plany. Dalej idąc czy filmy wspomniane w pierwszym poście będą legalne? Jest to dość istotny element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłeś strony z sixwishlist.com do dhosting.pl?

Tak. Testuję wydajość kilkunastu serwerów. W porównaniu do vps. Mydevil.net również spisuje się świetnie i na pewno przeniosę do nich kilka serwisów. Każdy hosting ma też wady dhosting.pl potrafi zrywać połączenie ftp mydevil.net tego problemu nie ma jednak zauważyłem że strona dłózej się ładuje. Dziś w nocy testy na kilku vps więc jak chcesz relację to smialo pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości.

A czemu się wycofałeś z sixwishlist.com? Coś nie grało?

To juz nie temat na publiczne forumowe wywody. Na forum jestes nie od dzis wiec wiesz jak sie ze mna skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz nie temat na publiczne forumowe wywody. Na forum jestes nie od dzis wiec wiesz jak sie ze mna skontaktować.

 

Chętnie się przyłączę do jawnej dyskusji na temat dobrego hostingu i tudzież poszukiwań lub ewentualnych rezygnacji z usługi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał kupić dobry hosting jednak ważne jest dla mnie aby można było jakoś przez tydzień sobie przetestować jak działa Znacie jakies firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w Twoim temacie - oferujemy 7 dni darmowego testu, a przez 30 dni gwarantujemy zwrot opłaty za usługę w przypadku niezadowolenia klienta.

Edytowano przez Bartosz Z (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze usługi możesz testować bezpłatnie przez 14 dni.

Gdybyś był zainteresowany, zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×