Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

Jaki reklamodawca na bloga?

Polecane posty

Gość Filip Nowacki

Witajcie!

Jak w temacie, jaką firmę polecilibyście blogowi(miesięcznie 30k wyśw.) poza AdSense(wolę trzymać się z dala od nich). Obecnie używam AdKontekstu i wyniki nie są zadowalające, wypłata zbierana od września, wypłacona kilka dni temu to zaledwie ~110zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jak w temacie, jaką firmę polecilibyście blogowi(miesięcznie 30k wyśw.) poza AdSense(wolę trzymać się z dala od nich). Obecnie używam AdKontekstu i wyniki nie są zadowalające, wypłata zbierana od września, wypłacona kilka dni temu to zaledwie ~110zł.

 

Co złego jest w AdSense?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

 

Co złego jest w AdSense?

 

1 konto na osobę fizyczną:

Forum dot. gry Space Engineers, zabezpieczenie js'em po 5 kliknięciach ban na 24h. Nagle blokada konta z nieznanego mi powodu - wszystko po mojej stronie było ok.

2 konto na firmę ojca:

Mój obecny blog, w którego sprawie napisałem ten temat, początek sierpnia - ban. Znów ta sama sytuacja, plugin zabezpieczający żeby nikt nie klikał jak głupi, wszystkie dane były prawdziwe i tak ot banują konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co napisać, bardzo dziwne. Używam to od lat z powodzeniem i nie mam takich problemów dlatego zaskoczyło mnie że napisałeś że wolisz trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Nie wiem...

Nie mam zamiaru po raz 3 stracić konto, na którym już trochę $$ się uzbierało. W dodatku chyba domena bloga ma bana na AS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Jak się uzbierała kasa, jeśli nie możesz wyświetlać reklam?

Źle się zrozumieliśmy. Chodzi mi o to, że zazwyczaj dostawałem bana po miesiącu, gdzie zarobiłem zawsze jakoś te 10 ojro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 konto na osobę fizyczną:

Forum dot. gry Space Engineers, zabezpieczenie js'em po 5 kliknięciach ban na 24h. Nagle blokada konta z nieznanego mi powodu - wszystko po mojej stronie było ok.

2 konto na firmę ojca:

Mój obecny blog, w którego sprawie napisałem ten temat, początek sierpnia - ban. Znów ta sama sytuacja, plugin zabezpieczający żeby nikt nie klikał jak głupi, wszystkie dane były prawdziwe i tak ot banują konto.

Może ten magiczny plugin był powodem bana?

 

Ja korzystam od dawna i nigdy nie miałem z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Może ten magiczny plugin był powodem bana?

 

Ja korzystam od dawna i nigdy nie miałem z tym problemu.

Szczerze mówiąc wątpię, on jedynie działał na tej zasadzie:

- wstawiam reklamę AS w diva o specjalnym id

- javascript sprawdza ile razy ktoś kliknął w hrefa w tym divie

- jeśli kliknięć na 24h>5, usuń zawartość diva

Szczerze mówiąc wątpię, on jedynie działał na tej zasadzie:

- wstawiam reklamę AS w diva o specjalnym id

- javascript sprawdza ile razy ktoś kliknął w hrefa w tym divie

- jeśli kliknięć na 24h>5, usuń zawartość diva

@krzysiek02

na AdTaily, patrzyłem, mają fajną symulację. Przy 30k wyśw. zarobki ~30zł/msc przy 10 miejscach reklamowych. Problem jest taki, że nie uda mi się upchać tych 10 powierzchni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależne jest od charakteru bloga. Czy skupisz na nim społeczność która ma podobne zainteresowania i mógłbyś je spieniężyć. Jezlei tak to poszukaj dobrego programu partnerskiego jakiegoś produktu, usługi. najlepiej kilku konkurujących ze sobą firm. Stań się recenzentem ich oferty i przypuszczam ze będzie to lepsze niż parę złotych z adsense.

 

O jakiej tematyca masz tego bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie http://traffic-network.pl/ osobiście jadę drugi pakiet i ja ze wzrostu ruchu jestem zadowolony tym bardziej, że część ruchu zostaje po zaprzestaniu promocji. Pewnie szkopuł tkwi w szczegółach bo z reklamą jest tak, że w jednej branży coś się bardziej sprawdzi w innej nie. Ja osobiście jestem zdania, że trzeba szukać i próbować nowości, szczególnie jeśli nie trzeba na nie brać kredytu. A coś więcej może uda mi się podpowiedzieć jak odpowiesz na pytanie kolegi wyżej o jakiej tematyce masz bloga, bo to dość istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo angielsko języcznych blogów opiera się o BuySellAds.com chyba nawet jest parę polskich blogów w tym programie nawet chciałem się tam reklamować ale nie znalazłem blogu powiązanego z moją grupą docelową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz również spróbować skontaktować się z adtaily. Widziałem u nich na stronie blogi, nawet takie z mniejszą liczbą odwiedzin. Tylko adtaily działa na trochę inne zasadzie, bo zarabiasz, tylko jak ktoś u ciebie wykupi reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też od kilkunastu miesięcy mam AdSense na swoim blogu i czasem coś się zarobi za darmo. Nie rozmumem zupełnie krytyki dotyczącej tego narzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może odezwij się bezpośrednio do wydawców gier. Myślę, że mogliby się zainteresować reklamą na stronie z 30000 wyświetleniami/m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×