Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki bezpieczny hosting dla klientów

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
30 odpowiedzi na ten temat

#21 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6192 postów
  • Firma:MZone Group
  • Imię:Ireneusz

Napisany 10 styczeń 2015 - 22:55

Każde konto jest odseparowane, masz też możliwość zawieszania, odwieszania, zmiany parametrów dla każdego swojego konta (opcja reseller). System tez jest skanowany systematycznie pod względem trojanów, wirusów itp, w przypadku wykrycia zaraz klienta powiadamiamy i ewentualnie podajemy ścieżkę do podejrzanego pliku (o ile jest to możliwe oczywiście).

Pamiętaj jednak, że jest to oferta budżetowa i czas odpowiedzi supportu może być dłuższy niż w przypadku oferty Basic (średni czas 20 minut), oferta Budżet (około 3-5 godzin od zgłoszenia)

• 0

#22 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 10 styczeń 2015 - 23:05

Ale z separacją? Ja nie potrzebuję niezwykłego serwera z jakimiś mega funkcjami, tylko zwykłego z funkcją separacji :)

http://sixwishlist.c...icated-hosting/ - pełna separacja domen. Panel Plesk po polsku - możliwość przypisania praw do konkretnej domeny w panelu dzięki temu uzyskuje się podobny schemat jak przy usługach reseller. Bardzo rozbudowany system webmail. Usługa oparta całkowicie na dyskach SSD. 90 dni pełnego zwrotu kwoty w przypadku niezadowolenia z usługi. W przypadku pytań adres email w profilu.

Edytowany przez SiXwishlist, 10 styczeń 2015 - 23:07.

• 0

#23 Hekko.pl

Hekko.pl

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1730 postów
  • Firma:H88 S.A.

Napisany 10 styczeń 2015 - 23:20

A wiecie może czy reseller w hekko.pl posiada możliwość separacji domen?

Każde konto jest odseparowane od siebie, zatem jeśli dla każdej domeny stworzysz osobne konto to będzie tak jak mówisz - jej infekcja nie będzie wpływać na pozostałe adresy.
  • 0

#24 secret

secret

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 12 postów

Napisany 10 styczeń 2015 - 23:26

Dziękuję za odpowiedź, zależało mi właśnie na informacji czy separacja jest w resellerach, a jak jest w hekko to bardzo dobrze :)

• 0

#25 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 11 styczeń 2015 - 00:06

mzone - problem właśnie że sporo kosztuje, a serwery dedykowane ponoć trzeba umieć obsługiwać, co jest kłopotliwe. Czytam że jest administrator, ale mimo tego przerażają mnie te opcje, ustawienia, zapewne inny panel niż miałam dotychczas i właśnie ta kilkukrotnie wyższa cena od zwykłego serwera...

ale to wychodzi 1000 zł rocznie, jak przychodzi dzień zapłaty to jednak jest dużo :) nie mówię że to zła oferta, na pewno dobra, ale wolałabym coś tańszego. Strony mam na jednym koncie.

Tylko po co samemu skoro reseller zrobi to za nas i taniej :)

Reseller nie zrobi tego za was! Sami musicie ustawić wszystko. Kolejna sprawa że 1000zł rocznie to dużo? Ok rozumiem więc tu jest w złotówkach:  http://sixwishlist.c...icated-hosting/200GB za 368zł rocznie + wspomniany zwrot do 90 dni w chwili kiedy nie jesteśmy wstanie wywiązać się z oferty zawartej w usłudze. To ostatni czas by kupić usługę w tej cenie ponieważ nasza oferta przejdzie dość spore zmiany za kilka dni. 

• 0

#26 Pan Kot

Pan Kot

Mrrr

• Zbanowani
  • 2819 postów

Napisany 13 styczeń 2015 - 19:56

Najtaniej ci prawdopodobnie wyjdzie kupić kebaba w OVH za jakieś ~20 zł miesięcznie i zapłacić adminowi kilka porządnych stów za zrobienie tego co chcesz.

Do separacji userów nie potrzebujesz ani vrootów, ani jaili. Odpowiednio skonfigurowany php-fpm z per-user poolami, odpowiednim basedirem i voila. Jaile potrzebujesz wtedy, kiedy chcesz każdemu userowi dać dostęp do shella, a nawet w tym przypadku jesteś w stanie ograniczyć się do 1 maszyny i jailkita.

• 0

#27 secret

secret

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 12 postów

Napisany 13 styczeń 2015 - 20:01

dzięki za pomoc, mam już reseller w hekko.pl i póki co jestem zadowolona :)

• 0

#28 ded

ded

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 19 postów
  • Firma:Perfect Systems
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sarnecki

Napisany 03 listopad 2016 - 12:15

Podbiję bo szukam czegoś podobnego tylko że stron www mam 20, potrzebna powierzchnia to 30 gb. Transfery symboliczne, baz chciałbym ze 30, kont pocztowych 50 licząc ewentualny rozwój na kolejny rok. Niestety klienci są niereformowalni i sytuacja podobna jak u koleżanki. Z tego co znalazłem to najbardziej mi pasuje hekko ale może w międzyczasie jest coś innego ciekawego. W tym roku skusiłem się na linuxpl i jestem bardzo zadowolony ale pomimo ustawienia open_basedir infekcje w dalszym ciągu zarażają wszystkie strony na hostingu.

Archi mówi, że taką separację można zrobić na zwykłym hostingu, zdradź jak ale konkretnie. Tak na prawdę to nie potrzebuję resellera bo klienci to co najwyżej ftp ogarniają a większość to ledwo zaplecze wordpressa. Infekcje nie są częste ale mega upierdliwe bo czasem trudno namierzyć źródło problemu.

Chciałbym wydać tak do 400zł rocznie.

• 0

#29 Łukasz Ostrowski

Łukasz Ostrowski

Weteran WHT

• Moderatorzy
  • 1581 postów
  • Firma:Sys-Com
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Ostrowski

Napisany 03 listopad 2016 - 13:30

W tym roku skusiłem się na linuxpl i jestem bardzo zadowolony ale pomimo ustawienia open_basedir infekcje w dalszym ciągu zarażają wszystkie strony na hostingu.

Jaki dokładnie masz ustawiony ten open_basedir? Pewnie tam znajdziesz odpowiedź.

• 0

#30 ded

ded

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 19 postów
  • Firma:Perfect Systems
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sarnecki

Napisany 03 listopad 2016 - 17:08

Nie wiem, trzeba prosić admina i każdorazowo po dodaniu domeny proszę o włączenie. Napisali mi że samemu nie mogę. Podejrzewam że jak zacznę dociekać to mi powiedzą że nie ma możliwości zrobić tego co chcę i muszę załatać strony- w sumie racja :) Ból jest tylko jak coś przeoczę i za chwilę powtórka z rozrywki. A tak to bym chociaż miał punkt zaczepienia.

• 0

#31 Łukasz Ostrowski

Łukasz Ostrowski

Weteran WHT

• Moderatorzy
  • 1581 postów
  • Firma:Sys-Com
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Ostrowski

Napisany 03 listopad 2016 - 17:54

W phpinfo powinieneś mieć informację o basedir.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników