Skocz do zawartości

Zdjęcie

BiHost.pl - budget hosting bez limitów z cPanel i SNI

BiHost.pl - budget hosting bez limitów z cPanel i SNI bihost tani hosting hosting stron hosting bez limitów budget hosting

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
43 odpowiedzi na ten temat

BiHost.pl - budget hosting bez limitów z cPanel i SNI

#21 bihost

bihost

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 10 postów
  • Firma:FIVHOST LIMITED

Napisany 31 styczeń 2015 - 05:48

Dnia 31-01-2015 roku zostało uruchomione pełne wsparcie dla portali multimedialnych z FFmpeg, flvtool2, Mplayer, MP4Box, MEncoder. Licczba równoczesnych procesów koncie hostingowym może wynieść maksymalnie 15 procesów, natomiast wielkość pamięci do 1024MB RAM dla każdego konta hostingowego i 512MB RAM dla każdej domeny. Celem włączenia FFmpeg należy zalogować się do panelu cPanel pod adresem https://bihost.pl:2083, przejść do sekcji "Oprogramowanie", a następnie "Wybierz Wersję PHP". Z listy rozsuwanej wybieramy PHP 5.4 i naciskamy "Set a current". Kolejno z pola wyboru zaznaczamy funkcję FFmpeg i zapisujemy. Gotowe, od teraz możemy się cieszyć konwersją plików multimedialnych bezpośrenio na hostingu w BiHost.pl. Wszystkie informacje dotyczące sposobu logowania znajdują się również pod adresem https://www.fivhostcp.com

Pozdrawiamy,

Zespół BiHost.pl

tani hosting ffmpeg, hosting bez limitów, nielimitowany hosting

#22 Gość_ASKar_*

Gość_ASKar_*
  • Goście

Napisany 31 styczeń 2015 - 17:50

No w porządku, dla mnie wszystko pięknie i ładnie, ale mam jedno pytanie, mianowicie jak długo zamierzacie tak działać? kolejna sezonówka czy co? 

#23 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 31 styczeń 2015 - 17:56

Licczba równoczesnych procesów koncie hostingowym może wynieść maksymalnie 15 procesów, natomiast wielkość pamięci do 1024MB RAM dla każdego konta hostingowego i 512MB RAM dla każdej domeny.

Mam pytanie , które zadał mi klient odnosząc się do waszej oferty:

1GB dla całego konta, TAK?

0,5GB dla domeny, TAK?

,więc reasumując jak klient będzie miał cztery domeny to otrzyma 2GB? , a to znaczy że przekroczy 1GB?

#24 bihost

bihost

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 20:06

No w porządku, dla mnie wszystko pięknie i ładnie, ale mam jedno pytanie, mianowicie jak długo zamierzacie tak działać? kolejna sezonówka czy co? 

Czy za rok naszej działalności usłyszymy ponownie to pytanie? Proszę śledzić temat i korzystać, niekorzystając nie jest w stanie żaden użytkownik stwierdzić jak się sprawuje usługa.

Mam pytanie , które zadał mi klient odnosząc się do waszej oferty:

1GB dla całego konta, TAK?

0,5GB dla domeny, TAK?

,więc reasumując jak klient będzie miał cztery domeny to otrzyma 2GB? , a to znaczy że przekroczy 1GB?

Nie, 1GB jest to maksymalna wielkość pamięci przypisanej do jednego konta hostingowego, natomiast wielkość pamięci maksymalna dla jednej domeny (serwisu) nie może przekroczyć 512MB. A więc jeśli klient posiada 4 serwisy, wykorzystujące większą ilość pamięci, wten wielkość maksymalna (1GB) zostanie rozdzielona odpowiednio według zapotrzebowania dla tych serwisów z puli 1GB (do 512MB/serwis).

Odpowiedmy na kolejne pytanie: jeśli to jest za mało, można dokupić drugie konto hostingowe, a jeśli nadal za mało - radzimy rozejrzeć się za serwerem VPS lub dedykowanym, my oferujemy hosting (nie serwer).

Pozdrawiamy

BiHost.pl

#25 Misiek08

Misiek08

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1157 postów

Napisany 01 luty 2015 - 23:42

To ja proponuję jeszcze dać możliwość odpalenia np własnego nginx'a i włączenia proxy pass. Czemu? Można zamiast ciężkiego php użyć lekkiego lua do podawania plików.

#26 bihost

bihost

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 02 luty 2015 - 05:10

To ja proponuję jeszcze dać możliwość odpalenia np własnego nginx'a i włączenia proxy pass. Czemu? Można zamiast ciężkiego php użyć lekkiego lua do podawania plików.

W konfiguracji nie będziemy dokonywać żadnych zmian, zamiast ciężkiego PHP jest NativePHP. Jest to w pełni wystarczalne.

#27 Misiek08

Misiek08

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1157 postów

Napisany 02 luty 2015 - 14:51

Dobrze, jest jednak problem, piszę tutaj, bo pewnie nie jestem sam. Przy logowaniu do panelu klienta mam lightbox'a z błędem: "Invalid request. Make sure request origin is https://bihost.pl/panel/".Uniemożliwia logowanie. FF 35.0.1 W7(64bit)

#28 Misiek08

Misiek08

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1157 postów

Napisany 03 luty 2015 - 01:53

bihost / fivhost to po prostu https://www.unlimite...web-hosting.php:)

#29 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów
  • Firma:MZone Group
  • Imię:Ireneusz

Napisany 03 luty 2015 - 08:18

Wiele firm w necie działa na resellerze, nie jest to nic dziwnego.

#30 metrowy

metrowy

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów

Napisany 03 luty 2015 - 10:48

A skąd wiadomo że reseller , a nie dedyk?

#31 Gość_nrm_*

Gość_nrm_*
  • Goście

Napisany 03 luty 2015 - 12:46

zamiast ciężkiego PHP jest NativePHP.

hmm? Zaciekawiłeś mnie, możesz rozwinać "ciężki php", "native php"? ;D

#32 Misiek08

Misiek08

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1157 postów

Napisany 03 luty 2015 - 13:47

Na swoim koncie reseller ustawili jako domyślny Native PHP, czyli po prostu wersja chyba 5.4, która jest tak nazwana przez hosting-matkę.

Skąd wiem, że reseller? Niestety panel logowania cPanel na domenie fivhost'u nie kieruje na odpowiedni adres, tylko właśnie na hosting-matkę, czyli jest to wspólny panel. Nazwy użytkowników też mają wysokie numery, ale to wcale nie musi być wyznacznik.

Ogólnie pierwsze wrażenia są takie, że założenie 2 sub-domen i 3 kont FTP zajęło 37 minut. Wczytywanie strony <?php debug_print_backtrace(); ?> to jakieś 30-45s (czasami timeout'uje).

Bezpośrednie odwołania do plików po 3-7s odpowiadają plikiem. Prędkość pobierania 5+ Mbps (nie sprawdzałem jeszcze z żadnego serwera, na razie tylko z domowej 10 i dość często była pełna 10).

EDIT (03.02.2015 13:55):

Teraz sprawdziłem i panel działa już ok, strony się po 0.9-2s ładują (prosty PHP z 1-2 require i bez bazy danych). Wydaje się być idealne pod CDNy i konwersje mediów.

Edytowany przez Misiek08, 03 luty 2015 - 13:56.

#33 bihost

bihost

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 05 luty 2015 - 05:30

Wiele firm w necie działa na resellerze, nie jest to nic dziwnego.

Dziękujemy za informację, przechodząc jednak na mzone widzimy zdjęcia z 1and1, jak to wytłumaczyć?

EDIT (03.02.2015 13:55):

Teraz sprawdziłem i panel działa już ok, strony się po 0.9-2s ładują (prosty PHP z 1-2 require i bez bazy danych). Wydaje się być idealne pod CDNy i konwersje mediów.

Mieliśmy króką przerwę konserwacyjną wraz z aktualizacją cPanel, przez co pojawiły się problemy z działaniem serwera.

#34 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 05 luty 2015 - 07:56

Zdjęcia z 1&1? Wiesz co to jest bank zdjęć i zakup licencji na nie?
MZone to firma z 9 letnią tradycją, sugerujesz, że bezprawnie kopiujemy zdjęcia z innych stron?

#35 bihost

bihost

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisany 05 luty 2015 - 09:57

Zdjęcia z 1&1? Wiesz co to jest bank zdjęć i zakup licencji na nie?
MZone to firma z 9 letnią tradycją, sugerujesz, że bezprawnie kopiujemy zdjęcia z innych stron?

Prędziej rozchodzi się o sytuację w której powinien się Pan zająć swoją ofertą, a nie w konkurencji działać na jej szkodę.

#36 behemoth

behemoth

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 1236 postów
  • Firma:swhosting.pl
  • Imię:Jakub

Napisany 05 luty 2015 - 10:10

@bihost, chyba musisz wrócić do szkoły i podszkolić się z czytania ze zrozumieniem.

Słowa Irka odnośnie resellera nie miały negatywnego wydźwięku, wręcz przeciwnie.

#37 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6192 postów

Napisany 05 luty 2015 - 10:21

Nie wiem czy zauważyłeś, chyba nie czytasz dokładnie, akurat byłem o twojej stronie.
Firma już nas straszy sądem na pw ;)

Edytowany przez www.mzone.uk, 05 luty 2015 - 19:03.

#38 RafoX

RafoX

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1433 postów
  • Imię:Rafał

Napisany 05 luty 2015 - 10:26

Firma Irka mzone to firma z ogromną tradycją i szacunkiem.bihost naprawdę powinneś zważać słowa na oskarżenia.
Każdy oże jak może nie mam nic do resellerów. Była już tu nawet jedna firma co ciągła na darmoszce i bardzo dobrze jej ten interes się kręcił!
Nie mam nic do was ale róbcie hosting zamiast przepychać się słowami i oskarżać firmę z wieloletnim doświadczeniem. Jesteście młodzi na tym rynku i jeszcze sporo musicie się nauczyć.

Edytowany przez RafoX, 05 luty 2015 - 10:28.

#39 Gość_Pokuć_*

Gość_Pokuć_*
  • Goście

Napisany 05 luty 2015 - 11:08

Po prostu nie każdy wie o istnieniu różnych banków zdjęć i podobnych stron. Zobaczy taki zdjęcie na jednej i drugiej stronie i już główkuje która strona dokonała "zajumania" owego zdjęcia. Tak więc Panowie musicie mu to wybaczyć, zwykła niewiedza :)

Ile stron ma na podstronie kontakt bądź support tę oto piękną panią

http://www.farmtech....ech-support.jpg

i co, niby wszystkie ją skopiowały od innych :D ?

#40 Marek607

Marek607

Weteran WHT

• WHT+
  • 1876 postów
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:Drzewiecki

Napisany 05 luty 2015 - 11:42

Dziękujemy za informację, przechodząc jednak na mzone widzimy zdjęcia z 1and1, jak to wytłumaczyć?

Ja bym zaczął od weryfikacji własnej witryny zanim zacznie się wytykać innym coś

https://bihost.pl/blog/

fajny i znajomy obrazek:

vs

nawet kopie w tym samym rozmiarze i nazwie zostawiliście u siebie ;)

Po to są banki zdjęć by z nich korzystać więc to żaden grzech - to nawet zaleta jak się nie ma/nie stać/nie opłaca zatrudniać grafika

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: bihost, tani hosting, hosting stron, hosting bez limitów, budget hosting

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników