Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

Propozycja - czat na podstronie

Polecane posty

Gość Filip Nowacki

Prosto z mostu,

brakuje mi na podstronie(żeby nie robić syfu z głównej) czatu do rozmów ogólnych nie koniecznie związanych z hostingiem, ot by chociażby spytać o pogodę w datacenter w innym mieście :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były kiedyś takie próby podniesienia kanału, no ale nie pykło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zachować spójność z forum to bym jeszcze proponował podzielić ten chat na dwie części

 

Chat dla użytkowników Profesjonalnych oraz dla reszty xd

W końcu rozmowa o pogodzie w data center to też może być profesjonalny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imho, to zależy czy ma być to forum bardziej profesjonalne czy ma przybrać formę społecznościówki, chwale sobie dotychczasową formę bo kultura i poziom wiedzy jest o niebo lepszy od pozostałych otwartych for w Polsce przynajmniej mi znanych,

na pio gdzie jestem od chyba ponad 6 lat, choć mało aktywnie, też pojawił się kiedyś Shoutbox, i było tam wiele cennych informacji dla potomnych które powinny znaleźć się w wątkach, ale ubyło tematów typu jak zainstalować wordpressa,

tylko proszę podział na userów WHT Pro to złe rozwiązanie, bo zaraz niektórzy zaczną trzepać posty, no i przykład usera kori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podział na userów WHT Pro to złe rozwiązanie, bo zaraz niektórzy zaczną trzepać posty, no i przykład usera kori

Zaraz, zaraz. "Natrzepanie" postów daje jakąś wyższą rangę i przywileje na wht.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak mi się wydaje że zmienia się ranga, ale jeśli się mylę to przepraszam,

a taka prywata, widziałem że prowadzisz bloga o szeroko pojętym hostingu, są jeszcze jakieś ciekawe warte polecenia strony poświęcone wydarzeniom i nowością w tym świecie, pozwolę napisać pw do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej moderator wyłączy posty do innego wątku.

 

Konkretnie o hostingu czytam tylko tutaj, na vpsBoard i czasem na HN się coś trafi. Poza tym, na prywatnych blogach ludzie o swoich dostawcach zazwyczaj piszą i wspomną na IRC-u.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×